Büsan

2019-12-15
Dolar: 5.8147
Euro: 6.4658
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Duyurular >> KONYA EKONOMİ RAPORU 2018

KONYA EKONOMİ RAPORU 2018


Konya’nın ve ülkemizin gelecekte dünyanın ilk on ekonomisi arasında yer alacak yatırımlara yön verecek alt yapıyı hazırlamaya katkı sağlayacak Konya Ekonomi Raporu Konya Ticaret Odası tarafından yayınlanmıştır.
 
 
KONYA EKONOMİ RAPORU 2018
 
Konya Ticaret Odası, 137 yıllık köklü geçmişiyle şehrimiz ve ülkemizin ekonomik, sosyal ve kültür alanlarda gelişimine katkı sağlamak için canla başla hizmet etmektedir. Odamız, sorumluluk almaktan kaçınmadan şehrimize ve ülkemize hizmet eden özel sektör temsilcilerine fazlasıyla değer vererek, büyümeleri ve gelişmeler yönünde tüm imkânlarını seferber etmektedir.
 
Konya Ticaret Odası, Konya’yı, Türkiye’nin merkez şehirlerinden biri yaparak, ticarette rekabet gücü yüksek, sanayisi gelişmiş, yaşam kalitesi yüksek bir kent haline getirmeyi hedefliyoruz. Bu hedef çerçevesinde; programlı olarak yürüttüğümüz ve yürüteceğimiz projelerimizle, Konya’nın ihracatını artırmak, iş dünyamızın başta nitelikli ara eleman sorunu olmak üzere tüm sorunlarına çözüm olmak, üyelerimizin ticaret hayatında yaşadığı sıkıntıları gidererek özel sektörün ülke ekonomisine maksimum katkıyı sağlaması için çalışıyoruz.
 
Odamız, şehrimize dair başta ekonomik olmak üzere sosyal, kültürel ve birçok alanda yaptığı çalışmalarla veri üretmektedir. Konya ekonomisinin faydalanacağı kaynak niteliğindeki çalışmalara önem vermekteyiz. Bu kapsamda, ülkemizin en önemli sanayi ve ticaret merkezlerinden birisi olan Konya’nın sosyo-ekonomik hayatına ışık tutacak “Konya Ekonomi Raporu 2018” adlı çalışmayı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu çalışmanın şehrimizin ve ülkemizin ileriye dönük strateji ve hedeflerine ulaşması noktasında temel oluşturacağına inanıyoruz.
 
Konya Ticaret Odası olarak daima gelecek için çalışmakta ve yeni nesillere daha yaşanılabilir bir Konya ve Türkiye bırakmak için gayret etmekteyiz. Bir önceki yılın Dünya, Türkiye ve Konya ekonomilerinin değerlendirilmesi ve gelecek beklentilerinin ne olacağına dair öngörülerimizin yer aldığı bu çalışmamız da kaynak eser niteliği taşıyacak ve gelecek yıllarda Konya ekonomisinin gelişim sürecini yansıtacak bir arşiv olacaktır.
 
Bu bağlamda, “Konya Ekonomi Raporu 2018” adlı eserimize katkı sağlayan bütün kurum ve kuruluşlara, kitabın hazırlanmasında yoğun emek sarf eden ekip arkadaşlarımıza teşekkür eder, bu ve bunun gibi birçok çalışmayla tekrar karşınızda olma temennisiyle saygılar sunarız.
 
 
Konya Ekonomi Raporu 2018 için lütfen tıklayınız.
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.