Büsan

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Duyurular >> YENİLENEBİLİR ENERJİ KOOPERATİFLERİ ÇALIŞTAYI

YENİLENEBİLİR ENERJİ KOOPERATİFLERİ ÇALIŞTAYI


Sayın Üyemiz,

        Bilindiği üzere, Ülkemizde kurulu kooperatiflerin dünyadaki başarılı kooperatifler ile işbirliğinin geliştirilmesinin sağlanması için pek çok yeni alanda kooperatif kurulmasına Ticaret Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü öncülük etmekte olup, yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren kooperatiflerin kuruluşu ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla bilgilendirme ve farkındalık çalışmaları devam etmektedir.

Bu doğrultuda, yenilenebilir enerji kooperatiflerinin finansmana erişimine ilişkin karşılaşılan sorunların tespiti ve yol haritası belirlenmesi amacıyla Ticaret Bakanının teşrifleriyle Kayseri’de 28 Eylül Cuma günü, ilgili bakanlıkların, kurumların, yerel yönetimlerin, üniversitelerin, sanayi ve ticaret odalarının, sivil toplum kuruluşlarının, bankaların, kooperatiflerin ve potansiyel kooperatif girişimcilerinin katılım sağlayacağı “Yenilenebilir Enerji Kooperatifleri Çalıştayı” düzenlenecektir. Program kapsamında ayrıca, Kayseri ilinde kurulu S.S. Mobilyacılar Yenilenebilir Enerji Üretim Kooperatifi’nin 5 MW kapasiteli güneş enerjisi santralinin tesis açılışı gerçekleştirilerek saha gezisi yapılacaktır. Programa katılmak isteyen üyelerimizin Konya Ticaret İl Müdürlüğü (320 49 00) ile iletişime geçmeleri gereklidir.

 

Üyelerimize önemle duyurulur.

Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.