Büsan

2022-11-27
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> 15 Temmuzu Unutma Unutturma

15 Temmuzu Unutma Unutturma


UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ !

15 Temmuz 2016 tarihinde vatanımıza yapılan hain darbe girişimini yaşadığımız karanlık geceyi unutmayacağız, unutturmayacağız.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir hainlik, bir kalkışma yaşamıştır. Ülkenin temel yapısını ve anayasal düzeni ortadan kaldırma amaçlı bu hareket, vatanı için canını hiçe sayan Aziz Milletimiz tarafından engellenmiştir. Hainlere ilk kurşunu sıkan ve son sözü (Başüstüne komutanım, hakkım helal olsun. Siz de helal edin...) diyerek şahadet şerbeti içen Astsubay Ömer Halis Demir başta olmak üzere, 251 Şehit ve 2bin'den fazla gazi verdiğimiz bu karanlık geceyi gerçekleştirenler ve taraflarını asla affetmeyeceğiz. Allah-ü Teâlâ devletimize, milletimize bir daha böyle bir acı yaşatmasın.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizi savaş uçakları ile bombalayacak kadar gözü dönmüş, devletin uçakları, helikopteri, tankı ve silahlarını halka doğrultmuş bu ihanet çetesine ve bu vatan hainlerine, yüreği iman dolu bu milletin evlatları göğsünü siper etmiştir. İnsanların dini inançlarını sömürenler, beyinlerini yıkayarak oluşturdukları insan müsveddeleri ve tüm dünya, gerçek imanın ne olduğunu o gece gözünü kırpmadan tanklara kendini siper eden bu aziz milletten görmüşlerdir.

Bu hareket; asıl amacı bir işgal girişimi olan, İstiklâl Harbinden bu yana ülkemizin başına gelmiş en büyük devleti ele geçirme hareketidir. Ülkeyi kaosa sürüklemek ve iç savaş ortamına sokmak olan Fetullahçı Terör Örgütü FETÖ/PDY 40 yıllık bir planı harekete geçirmiştir. Dış güçlere maşalık yapan FETÖ ve amacı aynı olan diğer terörist örgütler bilmelidir ki, dünyada hiçbir toplulukta göremeyecekleri iman ve inanca sahip bu millet kimseye boyun eğmez, kimseye özgürlüğünü bırakmaz, kimseye bir karış toprağını vermez. Bizler vatan sevdalısıyız, yarın yine aynı imanla, daha bir cesur çıkarız karşınıza. Hiç kimse sabrımızı deneye kalkmasın. Bir dakika düşünmeyiz, vatan için şahadet şerbeti içmek bu millet için onurdur. Bunu herkes böyle bilmelidir. Halk herşeyin üstündedir, halk iradesiyle yönetime gelmiş Cumhurbaşkanının ve hükümetin arkasındadır. Bunu herkes böyle bilmelidir. Tüm vatandaşlarımıza minnettarız. Biz biriz, birlikteyiz. Birlikte güçlüyüz. Bu özelliğimizle üstünden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla sokaklara, meydanlara çıkarak tanklara sadece birer demir yığınları olduklarını göstermiş, milli iradeye sahip çıkmıştır. Şehitlerimiz, gazilerimiz yanında o gece biri bin yapan her vatan evladının bu zaferde imzası vardır. Bu vatana ihanet operasyonu onların bu dik duruşuyla engellenmiştir. Karanlık gece sonrası devam eden Demokrasi Nöbetleriyle yeni bir hareket ve kaosun önüne geçilmiş, birlik ve beraberliğimiz pekiştirilmiştir. Büsan Sanayi yıllardır karşısında durduğu bu örgüte karşı, o gece meydanlara inerek ve demokrasi nöbetlerde yer alarak bir kez daha göstermiştir. Büsan olarak bugün de, yarın da vatan için demokrasi için nöbetine devam edecektir. Bu hain yapıya hizmet edenlerin, destekçilerinin tamamının bir an önce yakalanması, yüce Türk Adaleti önünde hesap vermesi ve ihanetin karşılığı olan en ağır cezaları alması, milletimizin acılarını da bir nebze dindireceğine inanıyoruz.

Dünyanın dört bir yanından yapılan karalama kampanyaları, bunların ekonomi üzerindeki etkilerine birlikte göğüs gerdik. Ayakta ve güçlü olduğumuzu cümle âleme gösterdik. Yine bu ülkelerde lüks hayat yaşayan fetocular zaman zaman basına yansıyor. Bunların ülkemize iadesini ve bu millete yaşattıklarının hesabını sorulmadan şehitlerimizin ruhu huzur bulmayacak. 

Hazreti Ali’nin dediği gibi “Herşeyi affedin, ama vatanınıza ihanet edenleri asla affetmeyin!”.
Tüm şehitlerimize rahmet, gazilerimize sağlık, devletimize kudret, milletimize birlik, vatanımıza dirlik diliyorum. Ezanımız dinmesin, bayrağımız inmesin, Yüce Allah hainlere fırsat vermesin.

İbrahim AZMAN
BÜSAN Özel Organize Sanayi Başkanı

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.