Büsan

2022-06-28
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Olsun

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Olsun


Büsan Özel Organize Sanayi Başkanı İbrahim Azman, 2017-2018 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Yeni eğitim öğretim yılının çocuklarımıza, gençlerimize başarılar diliyor, ailelere, öğretmenlere ve eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Yüz yıllardır bu topraklarda var olduk, çocuklarımızın da bu topraklarda varlıklarını sürdürmeleri ve sahip çıkmaları, bu bilinç ve duyguyla yetiştirilmeleri en büyük temennimizdir. Bizler; tüm varlıklarıyla, çağdaş ve gelişmiş yaşam standartlarıyla, temiz bir çevre, verimli topraklar, yaşam kaynaklarını geleceğe taşımakla yükümlüyüz. Güçlü bir ekonomi ve üretim bilincini geleceğimize teslim etmeye çalışırken, manevi değerlerimizi de nesiller boyu sürdürebilmek için çalışmaya devam etmeliyiz.

Uygarlık tarihine bakıldığında en ileri toplumlar, insanlığa en çok hizmet etmiş bilimde ilerlemiş olanlardır. Bilgi ancak milli ve manevi değerlerin, kültürümüzün ve ahlâkın nesilden nesile aktarımıyla harmanlandığında değerlidir. Araştıran, okuyan, yeniliklere açık, vasıflı meslek sahipleri ve üreten bir toplum varlığını sürdürebilir. Bu da ancak eğitimle mümkündür. İlim öğrenmek ve insanlığa faydalı olmak bizlere Allah tarafından emredilmiştir. Kur-an’ı Kerim’de görüyoruz ki, her şeyin sahibi olan yüce Allah’tır ve Allah her şey insan için yaratılmıştır. İnsanlığa hizmet, Allah’a hizmettir. Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) “Kim bir ilim için yola düşerse Allah onu cennetine giden yollardan birine dahil etmiş demektir” buyurmaktadır. Bu şuurla, Fütüvvet  ve Ahi’lik ahlâkını yeni nesillere taşımada hepimize, özellikle eğitmenlerimize büyük görev düşmektedir. BÜSAN Özel Organize Sanayi olarak, okulumuz BÜSAN Mesleki Eğitim Merkezi ile hazırladığımız AHîYAN MESLEK AHLÂKI kitabımızı tüm öğrencilerimize, sanayimize ücretsiz olarak dağıttık. Tüm okumak isteyenlere de hediye etmekteyiz. Kitabımızın, esnafımıza ve öğrencilerimize olumlu katkı sağlayacağını ümit ediyorum. Ülkemiz ve insanlığın geleceği için, Ahîlik ahlâkını günümüze taşımak, özümüzü diri tutmak ve tekrar canlanması en büyük dileğimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni öğretim yılının tüm öğrencilerimize ve eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum.

 

İbrahim AZMAN

BÜSAN Özel Organize Sanayi Başkanı


YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.