Büsan

2019-03-24
Dolar: 5.7651
Euro: 6.5229
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> 500 Şirkete Ödülleri verildi

500 Şirkete Ödülleri verildi


“Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması"nın ödül töreni, Conrad Otel'de gerçekleştirildi. Vodafone'un ana sponsorluğunda düzenlenen törene Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı'nın da aralarında bulunduğu iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Konya'dan 

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK ŞİRKETİ TÜPRAŞ...
Bu yıl 19'uncusu yapılan araştırmada Türkiye'nin en büyük şirketleri Tüpraş, OMV Petrol Ofisi ve Türk Hava Yolları olarak sıralandı. Törende, “Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması" kapsamında ciro, kârlılık, ihracat ve istihdam rakamlarına göre değerlendirilen şirketlere toplam 8 kategoride 24 ödül verildi.

Onur Ödülü'ne Kibar Holding kurucusu ve Onursal Başkanı Asım Kibar layık görüldü. Kibar'a ödülünü, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı verdi.

Bu yıl ilk kez verilen “Vodafone Dijitalleşme Özel Ödülüönü ise Migros Ticaret A.Ş. Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Direktörü Kerim Tatlıcı aldı.

COLMAN DEEGAN: “DİJİTALLEŞME, KURUMLARIN BAŞARISINDA BELİRLEYİCİ OLACAK"

Ödül töreninin açılışında konuşan Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan, Beşiktaş'ta yaşanan terör saldırısından dolayı üzüntülerini dile getirdi. Deegan konuşmasının devamında şunları söyledi:

“Vodafone olarak, Türkiye pazarının geleceğine ve potansiyeline inanıyoruz. Türkiye'nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından biri olarak, yatırımlarımızı aynı hız ve kararlılıkla sürdürüyoruz. Günümüzde dijitalleşme, kurumların başarısında kritik rol oynuyor. Gelecekte bu rolünü daha da artıracak. Biz de yaptığımız her işin merkezine müşterimizi koyuyor ve onların dijitalleşmesini sağlıyoruz. "

ÖDÜL ALAN ŞİRKETLER 

Türkiye'de ilk defa 1998 yılında Capital Dergisi tarafından gerçekleştirilen, özel sektörü tüm yönleriyle kapsayan “Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması'nda, ödül alan şirketler şöyle:

Sırasıyla Tüpraş, OMV Petrol Ofisi ve Türk Hava Yolları “Türkiye'nin En Büyük Şirketleri" olurken; Yatağan Termik Enerji Üretim, Cengiz Enerji ve Kipaş Kağıt Sanayi İşletmeleri de “Cirosunu En Çok Artıran Şirketler' arasında yer aldı.

“En Çok Kâr Eden Şirketler" kategorisinde Türk Hava Yolları, Turkcell ve Tüpraş; “Kârını En Çok Artıran Şirketler" kategorisinde ise Borusan Lojistik Dağıtım, Plasmar Plastik ve Eser Taahhüt ilk üç sırayı paylaştı.

“En Çok İhracat Yapan Şirketler" Ford Otosan, Tüpraş ve Oyak Renault; “İhracatını En Çok Artıran Şirketler" ise Mobiltel, Melike Tekstil ve Koluman Motorlu Araçlar oldu.

“En Çok İstihdam Sağlayan Şirketler" kategorisinde Türk Telekom, BİM Birleşik Mağazalar ve LC Waikiki Mağazacılık; “İstihdamını En Çok Artıran Şirketler" kategorisinde ise Aksa Elektrik, Altın Ateş Kimya ve Gediz Elektrik Perakende Satış yer aldı. 
 
 
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.