Büsan

2022-08-08
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Altunyaldızdan Engelli Gence Anlamlı Hediye

Altunyaldızdan Engelli Gence Anlamlı Hediye


AK Parti Konya Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, engelli bir gence akülü araç hediye etti.
 
Konya’da annesi ve babası ile birlikte yaşayan, doğuştan kas erimesi hastalığı bulunan 18 yaşındaki Memiş Atağan’ın akülü araç isteğine kayıtsız kalmayan AK Parti Konya Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, özel bir firma tarafından tahsis edilen akülü aracı babası ile birlikte gelen engelli genç Memiş Atağan’a hediye etti. Akülü aracın verilmesinin ardından konuşan Milletvekili Altunyaldız, engelli gencin akülü araç ihtiyacının anlamlı bir şekilde giderildiğini söyledi.
 
Türkiye’nin sosyal bir hukuk devleti olduğunu belirten Milletvekili Altunyaldız, “Türkiye AK Parti hükümetleri döneminde tarihten bugüne son 15 yıldır her zaman; yoksulun, yetimin, ihtiyaç duyan herkesin ve sakat vatandaşlarımızın bir bütün olarak yanında olmuştur. Üreticiyle olmuştur ve ihtiyaç sahipleriyle olmuştur. Üreticiden alarak ihtiyaç sahibi kardeşimizle birlikte buradayız. Sonuçta Türkiye’nin gücüdür bu. Bu çerçevede inşallah üretmeye, istihdam oluşturmaya ve Türkiye’nin gücünü artırmaya devam edeceğiz. Her kardeşimizin ihtiyacı, devletimizin desteğiyle, üreticimizin katkısıyla görülmeye devam edecek” diye konuştu.
Engelli Memiş Atağan’ın babası Hüseyin Atağan ise, akülü aracın hediye edilmesinden dolayı mutlu olduğunu söyleyerek, sebep olan herkese teşekkür etti. Yapılan konuşmalardan sonra Milletvekili Ziya Altunyaldız akülü araç üreten firmayı gezerek, sağlık gereçleri hakkında bilgi aldı.
 
https://www.youtube.com/watch?v=rZAdTHtCEDk&t=5s

Engelli Gence Anlamlı Hediye

https://dai.ly/x5taxfe
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.