Büsan

2019-01-19
Dolar: 5.3243Kur Eksi
Euro: 6.0497Kur Eksi
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Ara Mal İthalat ve Yerlileştirme Paneli

Ara Mal İthalat ve Yerlileştirme Paneli


Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sorumluluğunda oluşturulan özel bir çalışma grubu Türkiye genelinde ithalatı fazlaca yapılan ara ürünleri belirlemiş ve 43 adet ürünü ilan etmiştir.

Mevlana Kalkınma Ajansı olarak; söz konusu 43 ürünün bölgemizde üretilebilirliğine ilişkin bir saha çalışması yapıyoruz. Söz konusu saha çalışması ile 43 üründen herhangi birini üretebilecek firmaları belirlemeyi hedeflemekteyiz. Devamında ise üretilebilecek ürünlere geri ödemesiz mali destek verilecektir.

7 Kasım 2018 tarihinde yapacağımız panel, yerli üretim hakkında bilgilendirme ve farkındalık sağlayacaktır. Konu ile ilgilenen herkesi panelimize bekliyoruz.

Anketi doldurmak için tıklayın

 
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sorumluluğunda oluşturulan özel bir çalışma grubu Türkiye genelinde ithalatı fazlaca yapılan ara ürünleri belirlemiş ve 43 adet ürünü ilan etmiştir. Ara Mal İthalat ve Yerlileştirme Paneli 07.11.2018 Tarihinde saat 09:30'da Bayır Diamond Otel'de yapılacaktır.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.