Büsan

2022-08-08
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Asfora’nın 16. Şubesi açıldı

Asfora’nın 16. Şubesi açıldı


Genel Merkezi Fevzi Çakmak Mahallesi 10662 Sokak'ta bulunan Asfora Alışveriş Merkezleri'nin Çeçenistan Caddesi’nde 16. şubesinin açılışı yapıldı. Açılış kurdalesinin kesimine BÜSAN Sanayi başkanı İbrahim Azman'ın da katıldığı 16. mağazanın açılış konuşmasını Asfora Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı olan Habib Güngör yaptı. Güngör, 800 metrekarelik mağazalarında 50 kişiye iş imkânı sağlayacaklarını açıkladı. İstihdama katkı sağlayarak yol kat etmeye devam ediyoruz. Toplam personel sayımız beş yüz elliye ulaştı. Yakında Aslanlı Kışla Caddesi’nde 17. şubemizin açılışını yapacağımız” dedi. Çok sayıda davetlinin katıldığı ve mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği yeni şube, konuşmaların ardından yapılan dualar ile açılarak hizmete girdi. 
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.