Büsan

2021-07-29
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> BÜSAN'dan ARAKAN'a Ayakkabı

BÜSAN'dan ARAKAN'a Ayakkabı


BÜSAN Sanayi Başkanı ve İşadamı İbrahim Azman ve Yaşar Yapıcı, Tarihi Bedesten Çarşısı Kunduracılar Derneği vasıtasıyla Arakan’a 1000 çift ayakkabı gönderdi. Dernek Başkanı Abdullah Dölek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı ‘Arakan’a yardım’ çağrısıyla bizlerde harekete geçtik. Konyalı sanayici ve işadamlarımızdan İbrahim Azman ve Yaşar Yapıcı kardeşlerimizin katkıları oldu. Kendilerine teşekkür ediyoruz. 1000 çift ayakkabımız Arakan’a ulaşmak üzere yola çıktı. Yardımlarından dolayı bizde kendilerine plaket takdim ettik. Kendilerinden Allah razı olsun” diye konuştu. İşadamları İbrahim Azman ve Yaşar Yapıcı’ya Abdullah Dölek, Tevfik Dündar ve Ali Selvi tarafından plaket takdim edildi. 
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.