Büsan

2022-11-27
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> BÜSAN Kan Veriyor

BÜSAN Kan Veriyor


Büsan Özel Organize Sanayi, Türk Kızılay’ı Kan Bağışı Kampanyasına destek vermek amacıyla yoğun bir katılımla seferber oldu.

Büsan Sanayi Başkanı İbrahim Azman “Tüm sanayimiz büyük bir duyarlılık gösterdi ve yoğun katılımla kan bağışına destek verdi. Vatanımız milletimiz için inşallah ihtiyaç olmaz ama olduğunda da sanayi olarak her zaman desteğe hazırız. Yardımsever bir işadamı tarafından yaptırılan Aile Sağlığı Merkezi ve ACİL 112 Merkezimiz teslim edildi, Şubat ayı içerisinde de hizmete girecek. Şu an hiçbir küçük sanayide sağlık merkezi bulunmuyor. Böyle bir hizmet verilmesi Büsan ve çevre sanayilerimiz açısından faydalı oluştur. Ayrıca yine Büsan ve çevre sanayilerimiz için, anında müdahale için İtfaiye merkezi yapılması en acil ihtiyacımız. Büyükşehir Belediye başkanımız Büsan iş adamları ile istişare toplantısında bizzat kendisi belediye olarak en kısa zamanda itfaiye yeri yapacağını taahhüt ettiler. Büsan Sanayi’nde itfaiye merkezi kurulmasıyla, yakın çevremizde bulunan birçok sanayi için de anında müdahale ile büyük felaketlerin önleneceğine inanıyoruz. Tekrar ülkemiz için kan bağışında bulunan tüm çalışanlarımıza ve Türk Kızılay’ına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Büsan Kan Bağışı

https://youtu.be/RQa_ZMfm_xk

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.