Büsan

2022-08-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> BÜSANda Kan Bağışına yoğun ilgi

BÜSANda Kan Bağışına yoğun ilgi


Büsan Özel Organize Sanayi, Türk Kızılay’ı Kan Bağışı Kampanyasına destek vermek amacıyla yılda iki kez bağış yapılıyor. Bu yıl ilk bağış Ocak ayında yoğun bir katılımla yapıldı. Senenin ikinci kan bağışı 28 Temmuz Cuma günü Büsan Büyük Cami’de kurulan çadırlarda gerçekleştirildi. BÜSAN sanayicisinin bu konudaki özen ve hassasiyetiyle yine yoğun bir katılım sağlandı. Konya’da “toplu katılımla en çok kan bağışında” ilk sırada bulunan BÜSAN sanayici ve çalışanları, Konya ve kendi rekorunu kıran katılımla kan verdi.
 
Büsan Sanayi Başkanı İbrahim Azman “Büsan sanayici ve çalışanları kan bağışı konusunda çok duyarlı. Bir kan’ın bir can olduğunu biliyoruz. Sadece insandan insana nakledilebilen kanın başka bir kaynağı yok. Kan bağışına sadece yaralılar, hastalar için diye bakılması doğru değil. Kan veren, vermeyen herkesin bir gün kana ihtiyacı olacağını, belki hayatının bu sayede kurtulacağını unutmamalıdır. Kan stoklarımızın her an yeterli oranda olması çok önemli. Bu bilinçle Türk Kızılayı’nın her zaman yanında ve destek olmak için elimizden geleni yapıyoruz ve teşekkür ediyoruz. Tüm sanayimiz büyük bir duyarlılık gösterdi ve yoğun katılımla kan bağışına destek verdi. Kan bağışında bulunan tüm sanayici ve iş arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
 
www.youtube.com/busanozelorganizesanayi
 

Tüm Büsan Sanayine Teşekkür Ederiz

https://youtu.be/l_AqJuQQPSM
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.