Büsan

2022-11-27
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> BÜSANdan Angı ya ziyaret

BÜSANdan Angı ya ziyaret


BÜSAN Özel Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Azman ve başkan yardımcıları Ak Parti İl Başkanı Hasan Angı’ya ziyarette bulunarak yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler.

Ziyarette Konya sanayisi, bölgenin kalkınması, ekonomi, istihdam gibi birçok konuda görüşüldü. Hasan Angı, BÜSAN Sanayi Başkanı Azman ve beraberindeki heyete ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Angı “Ülkemizin hedeflerine ulaşmak için sanayimiz güçlü olması, Endüstri 4.0 hedefinde olmak için sanayicimizin desteklenmesi gerekiyor. Yeni yetişenler, yeni beyinlere devlet desteği verilmeli, ihracatın desteklenmesi için denize ulaşmamız gerektiği, bu nedenle hızlı tren hattının acilen devreye girmeli. Yerli otomobilin Konya’da üretilmesi için her tür destek vermesi gerekmektedir. Tüm sanayilerimize ve Büsan sanayimize devletimizin desteği sürekli olacaktır” dedi.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.