Büsan

2021-12-04
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> BÜSANdan Ankara Ziyaretleri

BÜSANdan Ankara Ziyaretleri


BÜSAN Özel Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Azman ve başkan yardımcıları Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarlığına atanan Dr. Mehmet Veysel YAYAN’ı makamında ziyaret eden sanayi yönetimi, Yayan’ın yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler. Uzun yıllardır demir çelik sektöründe yaptığı çalışmalarla tanınan Yayan ile Konya sanayisi, bölgenin kalkınması, ekonomi, istihdam gibi birçok konuda görüşüldü. Müsteşar Yayan, BÜSAN Sanayi Başkanı Azman ve beraberindeki heyete ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tüm sanayilerimize ve Büsan sanayimize devletimizin desteği sürekli olacaktır, dedi.

Konya Futbol İl Temsilciliği ve yıllarca Konyaspor Başkan Yardımcılığı görevleri yapmış olan, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN ziyaret edildi. Konya’lı olan hemşehrimiz Baykan ile Konya’da sporun, spor alanlarının durumu konusunda görüşüldü. BÜSAN Sanayimiz başta olmak üzere çalışanların yoğun olarak bulunduğu yerlerde, spor alanları ve spor faaliyetleri yapılabilecek tesislerle ilgili hiçbir yatırım olmaması, çalışanların bu tarz sosyal ortamlara ihtiyacı konusu görüşüldü.

Başkan İbrahim Azman ve başkan yardımcıları Hasan Yapıcı, Mehmet Oflaz, Kazım Andaç, Ali Usul daha sonra Cumhurbaşkanlığı Külliyesi içinde bulunan Beştepe Millet Camii’ni ziyaret etti.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.