Büsan

2022-08-08
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> BÜSANdan Emniyet Müdürüne ziyaret

BÜSANdan Emniyet Müdürüne ziyaret


Büsan Özel Organize Sanayi Başkanı İbrahim Azman ve Yönetim Kurulu üyeleri Emniyet Müdürü Şükrü Yaman’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Büsan Başkanı İbrahim Azman; Yaman’a yeni başladığı görevinde başarılar diledi. 10 Aralık tarihinde İstanbul Beşiktaş’ta Emniyet görevlilerine yönelik saldırıda 37 emniyet personeli ve 8 sivilin hayatını kaybettiği ve çok sayıda yaralının bulunduğu terör saldırısından dolayı üzüntülerini dile getirdi. Tüm Emniyet Teşkilatı adına Şükrü Yaman’a başsağlığı diledi.

İbrahim Azman “tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir sorun haline gelen terör olaylarında asayişin temini için gecesini gündüzüne katıp özveri ile çalışan tüm emniyet mensuplarına minnet borçluyuz. Büsan Sanayi olarak emniyet mensuplarımızın polisimizin, askerimizin her zaman yanındayız. Elimizden gelin ne ise, yapmaya hazırız. Sanayimiz bünyesinde bulunan özel güvenlik görevlilerimizle, kameralarımızla, tüm imkanlarımızla Konya Emniyetiyle işbirliği içerisinde bulunduk ve bulunmaya devam edeceğiz. Ayrıca yeni yöneticiler ve bürokratların genç ve dinamik olmalarından mutluluk duyuyoruz” dedi.

Emniyet Müdürü Şükrü Yaman “Konya’ya hizmet etmekten mutluluk duyuyorum. Halkımızın güven ve huzur içerisinde yaşaması için elimizden geleni yapacağım. Ülkemizin gelişmesi için sanayinin ve kaliteli üretimin artmasının önemini biliyoruz, bizler de her türlü sorunda sanayicimizin yanında olmaya hazırız, en kısa zamanda da BÜSAN Sanayi’ni ziyarete geleceğim” dedi.  

Başkan İbrahim Azman ile başkan yardımcıları Mehmet Oflaz, Kazım Andaç ve Hamit Türk ziyarette hazır bulundular. Konya’nın sanayisinde önemli bir yere sahip olan BÜSAN Sanayi ve faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.