Büsan

2019-12-16
Dolar: 5.8435Kur Artı
Euro: 6.5111Kur Artı
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> BÜSANdan Suriyeye yardım yolda

BÜSANdan Suriyeye yardım yolda


Büsan Sanayici ve İşadamları Derneği, Suriye’de yaşanan iç savaş nedeniyle yaşam mücadelesi veren halk için başlattığı yardım tırı yola çıktı.  
 
Suriye’de uzun zamandır devam eden iç savaş nedeniyle, milyonlarca insanın yaşamını yitirdiği ve milyonlarcasının da evlerini yurtlarını terk etmek zorunda kaldığı Suriye Halkına bir yardım eli de BÜSAN Sanayi’nden uzandı. 
 
Suriye’nin dört bir yanında, bombalar altında açlık, susuzluk ve her tür imkansızlık içerisinde verilen yaşam mücadelesine Büsan Sanayici ve İşadamları Derneği öncülüğünde yardım kampanyası başlatıldı. Suriye’den ülkemize sığınan Müslümanlar başta olmak üzere, Bayır-Bucak Türkmenleri halkına ulaştırmak amacıyla başlatılan yardım çağrısına Büsan Sanayicileri ve çalışanları yoğun destek verdi.
 
Büsan Sanayi başkanı İbrahim Azman yardım ile ilgili bilgi verdi: “‘Çorbada senin de tuzun bulunsun’ çağrımız üzerine tüm sanayi seferber oldu. Yiyecek, giyecek ve tıbbi malzeme yardımı geçtiğimiz hafta yola çıktı. İkinci partide toplanan nakdi yardımlarla 19.720 Paket Konya Yağlı Gevreği gönderiyoruz. Besin değeri yüksek, doyurucu özelliği olan ve uzun süre bozulmadan dayanabilmesi nedeniyle, Konya’mıza has Yağlı Gevreğimizden oluşan ikinci tır bugün yola çıkıyor. Her tür hava koşulunda paket içerisinde bozulmadan uzun süre dayanması ve küçük çocukların da kolay yenilebilmesi sebebiyle Konya’mızın Yağlı Gevreğini kardeşlerimize Türk Kızılay’ı işbirliği ile gönderiyoruz” dedi. İbrahim Azman; savaşın bir an önce sona ermesini, başta İslam coğrafyası olmak üzere tüm dünyada barış ve huzur olmasını dilediklerini belirtti ve duyarlılığından dolayı tüm sanayicilere ve yardımın ulaşmasına vesile olan Türk Kızılayı’na  teşekkür etti.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.