Büsan

2019-03-24
Dolar: 5.7651
Euro: 6.5229
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Çalışma İzinleri Hakkında Duyuru

Çalışma İzinleri Hakkında Duyuru


Geçici Koruma Sağlanan Yabancıların Sanayi ve diğer sektörde Çalışma İzni Hakkında Duyurudur. 

Ülkemizde yaşayan geçici koruma sağlanan yabancıların çalışma hayatına kazandırılması amacıyla “Geçici Koruma Sağlanan Yabancıların Çalışma İzinlerine Dair Yönetmelik” 11.01.2016 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

İlimizde yaşayan geçici koruma sağlanan yabancılarla ilgili yapılan çalışmaların daha verimli bir şekilde yürütülebilmesi, sorunların değerlendirilmesi ve çözüme kavuşturulması için Sayın Valimiz başkanlığında 3 Ağustos 2017 tarihinde Konya Valiliği Toplantı Salonunda bir toplantı gerçekleştirilmiştir.

Toplantıda kurum yöneticileri kendi faaliyet alanları ile ilgili olarak geçici koruma sağlanan yabancılar konusunda yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vermiştir.

Bu nedenle, Yönetmelik esas alınarak hazırlanan ve geçici koruma sağlanan yabancıların istihdamında işverenlerimize katkı sağlayacağı düşünülen “Geçici Koruma Sağlanan Yabancıların Sanayi ve diğer Sektörde Çalışma İzni” konulu bilgi notu ekte sunulmuştur.

 

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.