Büsan

2019-01-24
Dolar: 5.2969Kur Artı
Euro: 6.0399Kur Artı
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Çevre Bakanlığı Duyuru

Çevre Bakanlığı Duyuru


Konya Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından DUYURULMUŞTUR... Bakanlık (ÇED, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü) 25.07.2012 tarih ve 12440 sayılı yazısı uyarınca

Çevrenin korunması ve geliştirilmesi, çevreyi koruyucu tedbirlerin alınmasını sağlaması konusunda;
Bakanlığın ilgi yazısı 2012-2016 yılları arasında Konya İl Merkezi ve İlçelerde yer alan tesis ve faaliyetlerin çalışmasının Çevre Kanunu ve bu kanuna dayanılarak yükürlüğe giren yönetmeliklerle uygunluğunu kontrol etmek için denetimler gerçekleştirilmiştir. 2017 yılında bu denetimler artarak devam edecektir. 
Firmalarımızın idari yaptırımlarla karşılaşmamaları için, tesislerinde faaliyet sonucu ortaka çıkan evsel ve endüstriyel atıklarını (atık su, emisyon, ambalaj atıkları, tehlikeli atıklar vb.) Çevre Kanununa istinaden yayımlanan ve yürürlükte bulunan Yönetmeliklerde belirtilen standartlarda bertarf etmeleri zorunludur.
Bununla birlikte bahis konusu işletmelerin, çevre mezvuatındaki bütün yükümlülüklerini (ÇED, çevre izin/ çevre izin ve lisans vb.) yerine getirerek ve akabinde de iş yeri açma ve çalıştırma rusatını alarak faaliyetlerini sürdürmeleri yasa hükmüdür.
Konu ile ilgili bilgi sahibi olmaları, tedbir alınması yasal zorunluluktur.

BÜSAN Özel Organize Sanayi
Çevre Duyuru
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.