Büsan

2022-01-19
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Cumhurbaşkanından Ahiliğe destek

Cumhurbaşkanından Ahiliğe destek


 •  
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki akşam farklı meslek gruplarından esnafla iftar sofrasında bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 180 günlük yol haritasında esnafa yönelik düzenlemelerin yer alacağını belirterek, karşılaştıkları sorunların çözümünde güvence verdi.
   
  'YANINIZDAYIM'
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ahilik geleneğine uymayanları ayıklayın. Sorunlarınızın çözümünde yanınızdayım" mesajı verdi. Erdoğan'ın esnaftan Türkçe tabela konusunda hassas olmalarını istediği öğrenildi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen programda konuşan Erdoğan, 2.5 milyon esnafın yüzünü güldürecek mesajlar verdi. "Esnaf ekonominin temelidir" diyen Erdoğan, işlerini geliştirmeleri, teşvikleri kullanma konusunda cesaretlendirdi. Erdoğan, sosyal dayanışmanın temeli olan esnaftan ahilik düzenine sahip çıkmalarını istedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilgili bakanlıkların 180 günlük yol haritasına yönelik çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, "Esnafımız her daim yanımızda oldu. Esnafa yönelik düzenlemeler de yer alacak. İş kurun, geliştirin. Hükümet de önünüzü açmak için elinden geleni yapacak" dedi.
   
  GÜÇLÜ DAYANIŞMAYA İHTİYACIMIZ VAR
  Sivil toplum kuruluşlarının son üç yılda verdiği desteğe dikkat çeken Erdoğan, "Terörle mücadelede, çeşitli ülkelerle yaşanan sıkıntılarda, 2023 hedeflerine ulaşma konusunda da güçlü dayanışmaya ihtiyacımız var" diye konuştu. TESK Başkanı Bendevi Palandöken ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendilerini cesaretlendirdiğini belirtterek, "Sayın Cumhurbaşkanı bizlere moral verdi. 'Hep yanımızda oldunuz' diyerek hükümetin de her türlü desteği vereceğini ifade etti" diye konuştu.
   
  'TEŞVİKLERDEN YARARLANIN'
  Türkiye ekonomisindeki büyümenin istikrar-güven ortamı ile başarıldığı mesajını veren Erdoğan, esnafa teşviklerden yararlanmaları çağrısı yaptı.
   
  http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/haber/2361207-cumhurbaskani-erdogan-guvence-verdi
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.