Büsan

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> FUAR TAKVİMİ

FUAR TAKVİMİ


* İnşaat sektörü, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük önem taşıyan ana sektörlerden biri. Sektörün öncü firmalarını 15-18 Şubat 2018 tarihlerinde bir araya getirecek olan Adana İnşaat Fuarlarını kaçırmayın.

Ücretsiz davetiye için: http://forms.tuyap.com.tr/davetiye20/index.php?Fid=1498
 

* Türkiye ve Avrasya Bölgesinde faaliyet gösteren pencere, kapı, cam bayi ve toptancıları, proje taahhüt firmaları, iç mimarlar, dekoratörler, hammadde tedarikçileri, üreticileri ve sektörde faaliyet gösteren diğer ilgili firmaların yöneticileri ve satın alma yetkilileri ile 7-10 Mart tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya gelme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ücretsiz davetiye için: http://forms.tuyap.com.tr/davetiye20/index.php?Fid=1493


* Türkiye ve dünyadaki sektörel gelişmeleri takip etmek ve müşteri ağınızı genişletmek için Antalya Otoshow 2018’e davetlisiniz. Antalya Otoshow, 13-18 Mart tarihlerinde TÜYAP Antalya’da! Tüyap Antalya

*Tarım sektörünün kalbi Konya’da atacak. 

En yeni ürün ve teknolojilerinizi hedef kitlenize gösterebilme imkanını yakalamak için 20 – 24 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleşecek Konya Tarım 2018'de yerinizi alın.

Katılım formu için tıklayın: http://konyatarimfuari.com/katilim-formu


* Türkiye nüfusunun %33’ünü çocukların oluşturduğunuz biliyor muydunuz? Gelin, İstanbul Oyuncak Fuarı’nda oyuncak sektörünü yakından tanıyın. İstanbul Oyuncak Fuarı 22-25 Mart 2018 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde. http://istanbuloyuncakfuari.com/

* 24 senedir medikal sektörün önde gelen profesyonelleri tarafından ziyaret edilen Expomed Eurasia, bu sene 22-25 Mart 2018 tarihinde gerçekleşecek. Medikal teknolojileri, bilimsel etkinlikleri ve son sağlık uygulamalarını ayağınıza getirecek olan fuarda yerinizi aldınız mı?

Katılımcı olmak için: http://expomedistanbul.com/katilim-formu

* Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayiinin en büyük buluşmasına hazır mısınız?

World Mill Tech Fuarı, 29 Mart – 1 Nisan 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçiler ile buluşacak.

Ücretsiz davetiye için: http://forms.tuyap.com.tr/davetiye/index.php?Fid=1481
 

* Ankara’nın ilk ve tek uluslararası mobilya fuarı MODEV Fuarı, 5-8 Nisan 2018’de Ankara Ticaret Odası Congresium Fuar Merkezi’nde.

 

Detaylı bilgi için; www.modevfuari.com
 

* Avrupa’nın 2. büyük plastik endüstrisinin Türkiye’de yer aldığını biliyor muydunuz? Plastik ve Ambalaj sektörü 2. defa İzmir’de buluşacak.
10-14 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleşecek PlastPak İzmir 2018’i kaçırmayın.

Detaylı bilgi için: http://plastpakfuari.com/* Anadolu’da mobilya sektörünün kalbini oluşturan Konya Mobilya, Dekorasyon ve İdeal Ev Fuarı, sektörün öncü firmalarının katılımıyla 19-22 Nisan 2018’de TÜYAP Konya’da gerçekleşecek. 
http://konyamobilyafuari.com/

* Orta Asya’dan gelecek ziyaretçilerde 3 kata varan artışın beklendiği ITM 2018, 14-17 Nisan 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Tekstil makineleri sektörüne yön veren ve alanında bölgesinin en büyük etkinliği olan ITM 2018 Fuarı'nı ajandanıza eklediniz mi?

Online davetiye için: http://www.itmexhibition.com/tr2018/onlinedavetiye.html
 

* Otomobil tutkunlarının bu seneki duraklarından biri TÜYAP Bursa olacak. 8-13 Mayıs 2018 tarihinde Bursa Otoshow Fuarı 10. Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı sektörün lider firmalarını ziyaretçilerle buluşturacak!

* KONELEX 2018, Konya 13. Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi ve Otomasyon Fuarı 10-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında TÜYAP Konya’da!

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.