Büsan

2022-11-27
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Geleceğin Ustalarını BÜSANda Yetiştiriyoruz

Geleceğin Ustalarını BÜSANda Yetiştiriyoruz


Karatay Kaymakamı A.Selim Parlar ve Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Büyükmanav, Konya Karatay BÜSAN Mesleki Eğitim Merkezi’nde incelemede bulundu. Okul müdürü Mehmet Çorak’tan bilgi aldıktan sonra BÜSAN Sanayi Başkanı İbrahim Azman ile istişare edildi.

İbrahim Azman, Mesleki Eğitim Merkezi’mizde 24 derslik 1500 öğrenci ve 50 öğretmen bulunuyor. Okulumuzda kalfalık, ustalık belgeleri veriliyor ve en önemlisi okulumuz öğrencileri aynı zamanda lise mezunu oluyorlar. BÜSAN Sanayicisi ile okulumuzun işbirliği içinde çalışmalar yapabilmesi için projelere hız veriyoruz. Geleceğin sanatkarlarını ve ustalarını yetiştirmek için, okul-sanayi işbirliği içinde eğitim görebildikleri bir sanayi olmayı amaçlıyoruz dedi. Ayrıca okulumuzun yanında, zor şartlarda köye gidiş geliş yapan öğrencilerin konaklamaları için bir yurt binası yapmayı planlıyoruz diyen Azman; okulumuz içerisinde uygulama atölyesi açarak sanayiye daha kalifiye elemanlar yetiştirmek istiyor, çıraklık okulunda modern tezgah ve aletlerle fiili uygulamalı ders yapabilecekleri atölye açmak istiyoruz dedi.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.