Büsan

2019-02-18
Dolar: 5.2979Kur Artı
Euro: 6.0084Kur Artı
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Girişimcilik ve Gelecek Paneli

Girişimcilik ve Gelecek Paneli


Mevlana Kalkınma Ajansı ve Selçuk Üniversitesi Öğrenci Toplulukları Koordinatörlüğü işbirliğinde 22 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilecek olan "Girişimcilik ve Gelecek" paneli düzenlenecektir.

22 Aralık 2016 Perşembe günü saat 09:30'da Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi Malazgirt Salonunda Mevlana Kalkınma Ajansı, Selçuk Üniversitesi Öğrenci Toplulukları Koordinatörlüğü işbirliği ile "Gelecek ve Girişimcilik" paneli düzenlenecektir.

Panelde gelecek tasarımı (fütürizm), geleceğin iş hayatı, iş modelleri ve meslekleri, akıllı şehirler, bilgi çağında değişim hızı ve değişim yönetimi ile girişimcilik ve yeni finansman modelleri konuları uzmanlar nezdinde değerlendirilerek katılımcılarla birlikte tartışılacaktır. Paneli'', ikinci kısmında ise "Konya'nın Geleceği" başlığı altında bir oturum gerçekleştirilecektir.

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.