Büsan

2022-05-26
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Güvenlik Faaliyetleri

Güvenlik Faaliyetleri


Konya ekonomisinin en önemli merkezlerinden biri olan Büsan Özel Organize Sanayi bölgemizde 840 işyeri, 22 bini aşan çalışanı, 3000 ne yakın mevcut aracı ve günlük 11.000 `e yakın araç giriş çıkışı olan bir sanayi bölgesidir.

Konya ilinde ilk özel güvenlik okulunu kurarak özel güvenlikçiler yetiştirip kendi imkanlarıyla Büsan Sanayinin güvenliğini sağlamaktadır.

Büsan sanayinin güvenliği, 1 güvenlik müdürü, 3 vardiya amiri 30 özel güvenlik görevlisi ve 2 adet güvenlik aracı ile korunmakta olup, 9 adet mobese ve 48 adet gece görüşlü sabit kamera ile izlemektedir.

Büsan sanayinin 3 ana giriş nizamiyesi ve belirlenen yerlerde 9 adet güvenlik noktaları bulunmaktadır. Mesai bitiminden sonra tüm giriş çıkışlar kapatılmakta ve 3 ana nizamiye ile cami bölgesinde bulunan 1 güvenlik noktasından sanayimize giriş-çıkış yapan araçlar kontrol edilmekte ve plakaları kayıt altına alınmaktadır.

Güvenlik araçları ile sanayi bölgesinde 24 saat motorize devriye atmakta, yaya devriye atan özel güvenlik görevlileri ile koordineli olarak meydana gelen olayları ve eksiklikleri yerinde tespit edip müdahale etmektedir.

Müdahale edilen olaylar sırasıyla; hurda hırsızlığı, şüpheli araç ve şüpheli şahıs takibi, trafik kazalarına, dilencilere ve dolandırıcılara müdahale, firmaları su basması, doğalgaz kaçaklarının tespiti, sokak lambalarının yanıp yanmaması, firmalarda açık bırakılan kapı, pencere ve lambalara müdahale, alarm çalan firmaların kontrolü vb. olaylardır.

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.