Büsan

2022-08-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Hakkımızda

Hakkımızda


Büsan Sanayi Sitesi 1996 yılında Hasan Faydasıçok önderliğinde, 232 kişinin bir araya gelmesiyle Büsan Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi adı altında kuruldu. Binaların teslim edilmesinden sonra 2002 yılının 6. ayında yapılan genel kurul toplantısında yöneticiliğe geçilmesine karar verildi. Bununla birlikte 131 işyeri ile Büsan 2 kooperatifi, 2005 yılında 121 iş yeri ile Büsan 3 kooperatifi yönetime dahil oldu.

Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi, Konya ili Karatay İlçesi Fevzi Çakmak Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde, Aslım caddesi, Demir Caddesi ve Özlem Caddesi arasında kalan 1.811.300 m2 adada 235 sanayicimizin 1995 yılında bir araya gelerek kurmuş oldukları S.S. Büyük Özel Organize sanayi sitesidir.

Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi Türkiye’de 1. sırada dünyadaki özel sanayi siteleri arasında 6. sırada yer almaktadır. Sanayimiz bünyesinde üretilen malların 80 ülkeye ihracat yapmakta üretilenin %60’ı ihraç edilmektedir. Büsan Özel Organize Sanayi Sitesinde 10 cadde 20 sokak 798 işyeri ve 22.090 çalışan bulunmaktadır.

Sanayimizde yaklaşık 2.432 araç ile birlikte 11 binden fazla araç giriş çıkış yapmaktadır. Sanayimiz %40 ‘ı otomotiv ve makine yedek parça üretimi yapmakta, %30’u da plastik, ambalaj, gıda üretimi, malzeme satış ve ticaret, %30’u ise Sanayi sektöründe ki diğer çeşitli imalatlar yapılmaktadır.

 
Büsan Organize Sanayi Bölgesi Konya’da ilk özel güvenlik sistemine geçen organize sanayi bölgesidir. 5188 sayılı özel güvenlik kanununa göre kendi bünyesinde çalıştırdığı güvenlik elemanlarıyla site güvenliğini sağlamaktadır.

Türkiye’de bulunan CNC tezgahlarının yaklasik %10’u Büsan Organize Sanayi Bölgesinde bulunmaktadır. Sanayi bölgesi bünyesinde bulunan firmaların her biri en az 3 adet CNC tezgahı bulundurmaktadır.

Büsan Sanayi Sitesi Yöneticiliği olarak her geçen gün siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek icin yatırımlarımızı devam ettirmekteyiz.


YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.