Büsan

2022-11-27
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Hasan Kılca Büsan esnafını ziyaret etti

Hasan Kılca Büsan esnafını ziyaret etti


Cumhur İttifakı AK Parti Karatay Belediye Başkan Adayı Hasan Kılca 31 Mart Yerel Seçim Çalışmaları kapsamında BÜSAN Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret ederek sanayici, esnaf ve çalışanlarla bir araya geldi.
 
31 Mart Yerel Seçimlerine 2 hafta kala çalışmalarını hızlandıran ve Karatay’ın dört bir yanında toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelen Cumhur İttifakı AK Parti Karatay Belediye Başkan Adayı Hasan Kılca, sanayici ve işadamlarıyla bir araya geldi.
 
26. Dönem AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, Cumhur İttifakı AK Parti Karatay Belediye Başkan Adayı Hasan Kılca, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe gençlik kolları yönetimi ile belediye meclis üyesi adaylarının katıldığı program kapsamında önce Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na bağlı PERDER Konya yönetimi ve üyeleriyle bir araya gelindi. Buluşmada bölge sanayicisi ve esnaflarının talepleri dinlendi, bölgenin sorunları ile çözümü için istişarelerde bulunuldu.
 
BÜSAN ESNAFIYLA BULUŞTU
 
Adayı Hasan Kılca ve beraberindeki teşkilat mensupları daha sonra ise BÜSAN Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret ederek sanayici, esnaf ve çalışanlarla da bir araya geldi.
 
Sanayici ve esnafların taleplerini dinleyen ve Cumhur İttifakı’na destek isteyen Hasan Kılca, BÜSAN’ın Konya ve Karatay için bir üretim merkezi olduğuna vurgu yaptı.
 
Kılca, ‘‘BÜSAN hem ülkemiz, hem Konyamız ve hem de Karatayımız için çok önemli. Üreten Konya’nın, üreten Türkiye’nin geleceğine, istihdamına ve değerine değer katan tüm firmalarımızı, sanayicilerimizi, çalışanlarımızı tebrik ediyorum. Bizler de bölgeye yönelik önemli birçok proje hazırladık. İnşallah Karatayımızı ve Konyamızı daha da güzelleştirmek adına hep birlikte gayret edeceğiz’’ dedi.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.