Büsan

2022-10-02
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Hizmet Planı

Hizmet Planı


Büsan Sanayi yönetimi bünyesinde toplam 40 personel görev yapmaktadır. 3 personel idari büroda, 2 personel bahçıvan olarak, 1 personel aşçı, 2 personel de camilerde görev yapmaktadır.

Büsan Özel Organize Sanayi sitesi yönetiminin almış olduğu Özel Güvenlik izin belgesi ile 1 güvenlik müdürü, 3 vardiya amiri, 30 özel güvenlik görevlisi ve 2 aracı ile 24 saat sanayimizin güvenliği sağlanmaktadır.

İdari büroda görev yapan personel idari sorumlu, muhasebe ve bilgi işlem departmanlarında sanayimize hizmet vermektedir. Muhasebe birimimizde personelimizin özlük hakları takibi maaş tahakkuku, tahsilat servisimizde ise sanayimizin aidat tahsilatı takibi yapılmaktadır. Sanayicimizin istek ve sorunları en hızlı biçimde yönetimle paylaşılmaktadır. Bilişim departmanı sanayicilerimize hibe teşvik konularında toplu mail ve SMS hizmeti ile bilgi vermektedir.

Bünyemizde oluşturduğumuz bilgi servisi ile, Sanayi Odası ve Ticaret Odası ile bilgi paylaşımı yaparak sanayicilerimiz bilgilendirilmektedir. Kalkınma ajansları ile odalardan gelen dalında uzman kişiler sanayicimize seminerler vermektedir. Komek ve Büsan yönetim işbirliği ile Arapça, İngilizce, bilgisayar kullanım, ön muhasebe temel muhasebe dış ticaret uzmanlık kursları verilmektedir.

Bahçıvan görevlileri, bünyemizde bulunan temizlik aracı ile sanayi içerisindeki cadde ve sokaklarımızın genel temizliğini yapmakta, ağaçların budanması bakımı ve sulanması ile ilgilenmektedirler. Sanayimizde görevli 2 cami görevlisi cami ve mescidin bakım ve temizliği ile ilgilenmektedir.


YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.