Büsan

2019-01-24
Dolar: 5.2924Kur Artı
Euro: 6.0349Kur Artı
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> İhracatta Devlet Destekleri Semineri

İhracatta Devlet Destekleri Semineri


Ekonomi Bakanlığı tarafından sağlanan devlet desteklerinin firmalar tarafından yeteri kadar bilinmediği veya anlaşılmadığı gözlenmekte olup bu hedef doğrultusunda pazar araştırmasına yönelik verilen destekler ve prosedürler anlatılacaktır.

Sayın Üyemiz;           
T.C.Ekonomi Bakanlığı, TOBB ve TIM Koordinasyonu, OAİB, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası, Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası, Konya Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası ile Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası  işbirliği ve Konya Ticaret Odası ev sahipliğinde “Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri” düzenlenecektir.

Küreselleşmenin etkisiyle dünya pazarının ve ülkelerin gerek ulaşım gerek bilgi edinim aşamasında küçülerek birbirine yaklaştığı günümüzde artık potansiyel alıcı ve pazarlara ulaşmak bir meziyet haline gelmiştir.

Düzenlenecek olan bu seminer potansiyeli olmasına rağmen henüz ihracat gerçekleştirmemiş firmalarımız ile ihracatını daha ileriye taşımak isteyen KOBİ’lerimize ihracat seviyelerini  maksimum düzeye çıkarma aşamasında destek olacaktır.

İhracatta; en iyi ürünü istenilen şartlarda, doğru alıcıya en hızlı şekilde ulaştırarak rakiplerine fark atmanın zorunlu hale geldiği son dönemlerde; Ekonomi Bakanlığı tarafından  sağlanan devlet desteklerinin firmalar tarafından yeteri kadar bilinmediği veya anlaşılmadığı gözlenmekte olup bu hedef doğrultusunda pazar araştırmasına yönelik verilen destekler ve prosedürler, daha iyi anlaşılması adına, ilgili uzmanlar tarafından interaktif ve uygulamalı olarak anlatılacaktır.

Seminere katılmayı arzu eden üyelerimizin aşağıda bulunan formu doldurup Konya Ticaret Odası Dış Ticaret Müdürlüğüne mail (n.koyuncu@kto.org.tr) ya da faks (353 05 46) yoluyla göndermeleri rica olunur.

Katılımınızı bekler, saygılar sunarız.
 

Tarih              : 17 Mayıs 2016

Saat                : 13:00-18:30

Yer                 : Konya Ticaret Odası Konferans Salonu

Detaylı Bilgi   : 0 332 221 52 38


Taslak Program için tıklayınız.

Katılım Formu için tıklayınız.
 

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.