Büsan

2019-03-20
Dolar: 5.4787Kur Artı
Euro: 6.2195Kur Eksi
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> İş Sağlığı ve Güvenliği Seferberliği

İş Sağlığı ve Güvenliği Seferberliği


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2017 yılı için ilan ettiği Milli Seferberlik kapsamında 6 Ocak tarihinde Konya'dan Bakan Müezzinoğlu tarafından başlatılan "İstihdam Seferberliği halen devam etmektedir. İstihdam Seferberliği başlıklı ilk bölümün ardından 13 Mayıs tarihinde İstanbul’da başlatılan inşaatlarda “İş Sağlığı ve Güvenliği Seferberliği” kamuoyuna duyurulmuştur.
 
Bu kapsamda, iş sağlığı ve güvenliği alanında ölümlü iş kazalarının önüne geçebilmesi, sahadaki uygulamaların analiz edilerek sektöre özgü strateji geliştirilebilmesi ve farklı sektörlerde yaşanan olumlu gelişmelerin yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır.
 
13 Mayıs 2017 tarihinde taraflarca deklare edilen inşaatlarda “İş Sağlığı ve Güvenliği Hedef Sıfır Deklarasyonu” yazısı ekte kamuoyuna sunulmuştur.
 
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.