Büsan

2019-01-24
Dolar: 5.296Kur Artı
Euro: 6.0397Kur Artı
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> KARSEM Eğitimleri

KARSEM Eğitimleri


KARSEM Eğitimleri Devam Ediyor.
- İdeCAD- Betonarme Temel Eğitimi
  1.Programın çalıştırılması, ilk ekran, arayüz, menülerin tanıtılması, Toolbarlar ve ikonlar, pencereler, görünüş, perspektif ve aksonometrik perspektif pencereleri, görüntü işlemleri, plan ve ölçek ayarları, destek komutları,
  2.Bir proje girişi için temel komut girişleri ve ayarları; Aks, Kolon, Kolon başlığı, Kiriş, Perdeler, Döşeme ve çeşitleri, Nervürlü döşemeler, Kaset döşemeler, Döşeme kenarı, Temel ve çeşitleri,
  3.Kubbe, tonoz, merdiven, kazık temel, radye temel, havuz, istinat duvarı, kuyu temel ve ayarları ve uygulamaları.
Detaylı Bilgi: http://karsem.com.tr/Program.asp?pid=43

- İç Denetim Sertifika Programı 
  İç denetim sistemleri kapsamında işletme varlıklarının korunması, doğru ve güvenilir bilgi edinilmesi, mizan, hesap ve mali tabloların denetimi, denetim raporları, denetim teknikleri ve denetim kanıtları konularında uygulamaya dönük profesyonel bilgilerin aktarılması, şirketleri risk değerlerinin ölçülmesi, denetim talimatlarının hazırlanması, iç denetim ve raporlama sistemlerinin oluşturularak denetim kadrolarının eğitilmesidir.
Detaylı Bilgi: http://karsem.com.tr/Program.asp?pid=34

- 1.KUR: AutoCAD Kursu ( 2D ) kursları
  Genel bilgi, Katılımcı beklentilerinin belirlenmesi, Autocad’e giriş, ekran ayarları, komut girişleri, programın kurulma ilkeleri  
  Temel işlemler, dosyaları açmak, sıfırdan çizime başlama, dosyaları bir isimle kaydetmek, dosyaları seçmek, dosya alışverişi yapmak, çizim sınırlarını belirleme, çizim birimlerini kontrol etme.
  AutoCAD arabirimi, nesnelere ve komutlara erişim, komut vermek ve veri girmek, her açı ve her uzunlukta çizgiler oluşturmak, koordinat sistemleri ve çizim yardımcıları.
  Ekranı görüntüleme, (Zoom, Pan. Realtime, 3D Orbit) ve diğer ekran ayarları, obje yakalama seçenekleri ve ayarları. Çizim ayarlarını kontrol etme, Snap, Grid, Polar Tracking, Object Snap
  Autocad’de basit çizim elemanlarını oluşturma komutları, (Line, Polyline, Multiline, Construction line, Ray, Rectangle,  Elipse, Spline, Polygon, Region, Boundary, Circle, Arc, Elipse, Donut, Revision cloud, Wipeout, Point, Divide, Mesure)
  Nesneleri seçmek, düzenlemek.(Erase, Move, Copy, Offset, Mirror, Array, Rotate, Stretch, Scale, Lengthen, Trim, Extend, Break, Join, Fillet, Chamfer, Pedit)
Detaylı Bilgi: http://karsem.com.tr/Program.asp?pid=42

 

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.