Büsan

2019-01-24
Dolar: 5.2956Kur Artı
Euro: 6.0402Kur Artı
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Konya Yabancı Sermayeli/Ortaklı Firmalar Buluşması

Konya Yabancı Sermayeli/Ortaklı Firmalar Buluşması


Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA), bünyesindeki Yatırım Destek Ofisleri ile bölgesinin iş ve yatırım ortamını yurt içi ve yurt dışında tanıtmak, yatırım çekmek üzere faaliyet yürütmek, yatırım ortamını takip etmek ve yatırım yapacak yerli ve yabancı yatırımcıların izin ve ruhsat işlemlerini kolaylaştırmak gibi görevler üstlenmektedir.

Buradan hareketle, MEVKA Konya Yatırım Destek Ofisi öncülüğünde, 19 Aralık 2017 Salı günü saat 10.00'da Dedeman Otel’de ilimizde faaliyet gösteren yabancı sermayeli veya ortaklı firmalarımızı bir araya getiren bir toplantı düzenlenecektir. Toplantının amacı, yabancı sermayeli veya ortaklı firmalarımızla tanışmanın yanı sıra firmalarımızın faaliyetlerini yürütmede karşılaştığı sorunları ve bu sorunlara ilişkin taleplerini öğrenmektir. Toplantımızda sizleri de aramızda görmekten duyacağımız memnuniyeti ifade etmek isteriz.

Bu minvalde, firmanızı temsilen toplantımıza katılım sağlayacak firma sahibi veya temsilcisini 15 Aralık 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar iletişim bilgileriyle birlikte busanyonetim@hotmail.com - konyaydo@mevka.org.tr adresine mail yoluyla bildirmenizi dileriz.

Konuyla ilgili sorularınız için: MEVKA Konya YDO – 0 332 236 32 90

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.