Büsan

2021-01-18
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> MEVKA 2020 Yılı Teknik Destek Programı Duyurusu-2

MEVKA 2020 Yılı Teknik Destek Programı Duyurusu-2


Mevlana Kalkınma Ajansı, 21 Temmuz 2020 tarihinde Teknik Destek Programı ilan etmiştir. Bu programın amacı yerel aktörlerin, yerel ve bölgesel kalkınmaya katkılarını artıracak çalışmaları için kurumsal ve yerel kapasiteyi geliştirme odaklı danışmanlık faaliyetlerine destek sağlamaktır.

Ajans, bugüne kadar ilan ettiği teknik destek programlarından farklı olarak bu yıl imalat sektöründe faaliyet gösteren KOBİ'leri de Teknik Destek Programı kapsamına almıştır.

Bu program çerçevesinde Ajans, KOBİ'lerin kapasitelerinin geliştirilmesine yönelik olarak enerji verimliliği etütleri, yalın üretim faaliyetleri ve kurumsallaşmaya yönelik olarak aile/ortaklık anayasası sisteminin kurgulanması gibi konularda projeler beklemektedir.

Ajans, bu konulardan özellikle de KOBİ'lerde enerji verimliliği etütlerinin hazırlanmasına önem vermektedir.  Zira bu etüt raporları Ajansın 2021 yılında ilan etmeyi planladığı destek programları için altlık oluşturmakla birlikte talep edilecek belgelerden birisi olacaktır.  

Ajansın bölgedeki sanayicilere sunduğu bu Teknik Destek programı işleyiş bakımından diğer mali desteklerden farklı olup eş-finansman istenmeksizin maliyetin %100'ü ajans tarafından karşılanacaktır. 

2020 yılı sonuna kadar devam edecek program için ilk başvuru tarihi 31 Ağustos 2020'dir. Diğer dönemler ise 30 Ekim 2020 ve 31 Aralık 2020 şeklinde belirlenmiştir. 

Bu kapsamında gerçekleştirilecek olan faaliyetlerin uygulama süresi en fazla altı (6) aydır.

Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen "2020 Yılı Teknik Destek Programı" hakkında detaylı bilgi, başvuru rehberi, başvuru ekleri ve başvuru süreci ile ilgili bilgilere https://www.mevka.org.tr/Page.asp?Dil=0&pid=2795 linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.