Büsan

2021-07-29
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> MEVKAdan Firmalara Yönelik Teknik Destek Programı

MEVKAdan Firmalara Yönelik Teknik Destek Programı


Bilindiği üzere Mevlana Kalkınma Ajansı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda Konya ve Karaman illerini kapsayan bölgede faaliyet göstermektedir. Bölgemizde imalat sanayinde faaliyet gösteren firmalarımıza yönelik olarak İHRACATIN GELİŞİTİRİLMESİ, AR-GE & DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜN SAĞLANMASI, AİLE/ORTAKLIK ANAYASASININ OLUŞTURULMASI, YALIN ÜRETİM VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ konuları özelinde Teknik Destek Programı çağrısına çıkılmıştır. Limitler dahilinde başarılı projelerin hizmet alımlarına %100 destek verilecektir.
 
Bu dönem için son başvuru tarihi: 31 Ağustos 2021’dir. Bu önem proje sunulmazsa dahi Eylül-Ekim ve Kasım-Aralık olarak 2 ayrı dönemde için de çağrıya çıkılacaktır. Teknik Destek programı, Mali Destek Programlarına göre daha basit işleyen bir sürece sahiptir. Bu noktada üyelerinize program duyurusunu yapmanızı istirham ediyoruz.
 
İlan, başvuru rehberi ve ekler için linki tıklayınız: https://www.mevka.org.tr/Page.asp?Dil=0&pid=2924
 
ÖNEMLİ NOT: Bu destek kapsamında ihracat ve yalın üretim konularında “danışmanlık” hizmet alımları, Ajansımız tarafından Konya Dış Ticaret Merkezi ve Model Fabrika üzerinden alınacaktır. Bu nedenle proje başvuru sahiplerinin bu iki başlıkta ayrıca hizmet ve fiyat araştırması yapmasına ihtiyaç olmayacaktır.
 
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.