Büsan

2022-01-19
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> MİB Toplantısı

MİB Toplantısı


Büsan Özel Organize Sanayi Başkanı İbrahim Azman, Konya Endüstri Zirvesi açılışı sonrası Makina İmalatçılar Birliği tarafından düzenlenen sektör buluşması programına katıldı. Makina İmalatçılar Birliği Başkanı Ahmet Özkayan’ın KONMAK2017 hakkında bilgi verdiği açılış konuşması ardından Tüyap Genel Müdür İlhan Ersözlü 4-7 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan MAKTEK İzmir Fuarı hakkında bilgi verdi. Sanayileşmeyi ve birçok sektörün rekabet gücünü doğrudan etkileyen makine ve takım tezgâhları sektörünün en önemli paydaşlarını MAKTEK İzmir 2017 Fuarı’yla Ege Bölgesinde 2 yılda bir olarak gerçekleştirileceği bildirildi. TAGES CEO’su Leyla Arsan, makina imalat sektöründe AB fırsatları konusunda sunum gerçekleştirdi. Program ardından sanayimizle gerçekleştirilecek projeler konuşuldu ve fikir alışverişinde bulunuldu.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.