Büsan

2022-10-02
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Milli Eğitimden Büsana ziyaret

Milli Eğitimden Büsana ziyaret


Konya İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder GÜRSOY, Müdür Yardımcısı Mustafa Yılmaz 2017 Kış Dönemi Kalfalık ve Ustalık sınavlarını gözlemlemek için BÜSAN Mesleki Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti. Okulda bilgi aldıktan sonra okul müdürü Mehmet Çorak ile birlikte BÜSAN Özel Organize Sanayi Başkanı İbrahim Azman’ı ziyaret ettiler. Ziyarette Mesleki Eğitim konusunda istişare yapıldı. İbrahim Azman; 2017 Büsan Eylem Planı’nın ilk sıralarında yer alan, Ocak ayında ilki gerçekleştirilen istişare toplantısının devam edeceğini bildirdi. Büsan Sanayinde bulunan okulumuz başta olmak üzere, öğrencilerimiz ve sanayicilerimiz için çalışmalar ve projeler yapılması konusunda görüş birliği yenilendi. Tüm sanayilerin birlik olarak mesleki eğitime destek vermeleri gerektiği belirtildi. 
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.