Büsan

2021-01-21
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Pandemi Döneminde Seyahat Uygulamaları 10.12.2020

Pandemi Döneminde Seyahat Uygulamaları 10.12.2020


Pandemi nedeniyle kısıtlanan yurtdışı giriş-çıkış seyahatlerinin yeni normal dönemle birlikte yeniden başladığı şu günlerde, Dış İşleri Bakanlığı’ndan alınan bilgiye göre yurtdışından ülkemize girişte hiçbir ülke için kısıtlama bulunmamaktadır. Bunun yanında, üyelerimizin Türkiye’den yurtdışına yapacakları seyahatlerinden önce aşağıda bulunan Dışişleri Bakanlığı, THY ve İATA web sayfalarından gidecekleri ülkenin seyahat kısıtlamalarıyla alakalı güncel verileri kontrol etmeleri gerekmektedir.

-Türkiye’den yurt dışına yapacağınız uçuşlar için ülkelerin seyahat kısıtlamaları için https://www.turkishairlines.com/tr-tr/duyurular/coronavirus-salgini/seyahat-kisitlamalari/seyahat-yasagi-kalkan-ulkeler/  web sayfası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

-Şartlarınızın gitmek istediğiniz ülkenin kurallarına uygun olup olmadığını incelemek için https://www.iatatravelcentre.com/passport-visa-health-travel-document-requirements.htm web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

-Yeni Koronavirüs (COVID-19) döneminde seyahat güncellemelerini https://www.turkishairlines.com/tr-tr/duyurular/coronavirus-salgini/ web sayfasından takip edebilirsiniz.

-Dışişleri Bakanlığının http://www.mfa.gov.tr/sub.tr.mfa?b3026181-6b8f-4fc6-9327-a5113446ce95 web sayfasından ülke bazında herhangi bir uyarının olup olmadığı noktasında bilgi sahibi olabilirsiniz.

10.12.2020

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.