Büsan

2019-03-24
Dolar: 5.7651
Euro: 6.5229
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Ramazanınız Hayırlı Olsun

Ramazanınız Hayırlı Olsun


BÜSAN Özel Organize Sanayi Başkanı İbrahim Azman, Ramazan ayının başlaması ve Filistin'de yaşanan olaylar münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
 
Onbir ayın sultanı Ramazan ayının tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini diliyorum. Ramazan birlik, beraberlik, sevgi ve hoşgörü demek. Yüce yaradanın affına sığındığımız, onun rızasını kazanmak için yaptığımız tüm ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul etsin. Oruç tutmanın insana verdiği huzuru ve paylaşmanın mutluluğunu doyasıya yaşamayı nasip etsin inşallah.
 
ABD’nin, İsrail’in başkenti olarak Kudüs’ü tanıması ve büyükelçiliğini Tel Aviv’den Kudüs’e taşımasının ardından zaten zulüm gören Filistin halkının protestoları çok acı tablolara sahne olmuştur. İsrail’in hava saldırılarıyla 60’den fazla Filistin’li Müslümanın hayatını kaybetti ve 2700’ü aşkın yaralının olduğu Gazze’den gelen haberlerle büyük acı yaşıyoruz. Zulme sessiz kalmıyor tepkimizi her ne kadar dile getirmeye çalışıyorsak da, bu mübarek günlerde elimizden gelen en büyük şey sanırım Allah’a kardeşlerimize yardımcı olması için dua etmek olacak. Büyük üzüntü içerisindeyiz. Başta Kudüs ve Filistin’deki kardeşlerimiz olmak üzere Tüm İslam Alemine ramazanla huzur gelmesini Yüce Allah’dan niyaz ederim.
 
İbrahim Azman
 
BÜSAN Özel Organize Sanayi Başkanı
 
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.