Büsan

2021-10-23
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Rektör Cem Zorlu Büsanı ziyaret etti

Rektör Cem Zorlu Büsanı ziyaret etti


Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu ve beraberindeki heyet, BÜSAN Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı ve BÜSAN Sanayici İşadamları Derneği (BÜSSİAD) Başkanı İbrahim Azman’ı ziyaret etti.
 
Rektör Prof. Dr. Cem Zorlu, Büsan Sanayi hakkında bilgi aldı. Zorlu; üniversite ve sanayi arasında gerçekleştirilecek çalışmalarla geleceğin ustaları, sanatkârlarının yetişebileceğinin önemine değindi. Büsan Sanayi ile işbirliği içerisinde olarak, yeni eğitim döneminde Büsan Sanayici ve İşadamları ile birlikte çalışarak, plan ve projeler yaparak başarılı işlere imza atılacağını söyledi.
 
İbrahim Azman; ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, üniversite- sanayi işbirliğinde hazır olduklarını bildirdi. Öğrencilerin, sanatkâr ve sanayicilerle bir araya getirilerek üretim aşamalarına hâkim olmaları, sanayicilerin de, eğitimci ve öğrencilerle birlikte çalışarak gelişen teknolojiyi daha etkili kullanabileceklerini, söyledi. Ayrıca, öğrencilerin aldıkları eğitim yanında fiili olarak üretimin merkezinde, uygulamalı eğitim almalarının önemini vurguladı. Azman; geleceğimizin sanayici işadamları olacak gençlerini, bugün ki değerli sanatkâr sanayicilerimizle birlikte yetiştirelim. Büsan olarak her zaman, her çalışan üreten geleceğin sanayicileri olacak gençlerimize yardımcı olmak asıl işimizdir, dedi.
 
Ziyarette ayrıca NEÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Oğuz Doğan, Danışman Prof.Dr. Muhittin Okumuşlar, Büsan Sanayi Başkan Yardımcıları Mehmet Oflaz ve Ali Usul ile birlikte hedef programları belirlemek üzere çalışma yaptılar. 
 
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.