Büsan

2019-03-20
Dolar: 5.479Kur Artı
Euro: 6.2187Kur Eksi
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Savunma Sanayi Zirvesi

Savunma Sanayi Zirvesi


Konya Sanayi Odası, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği ve Savunma ve Havacılık Sanayi İmalatçıları Derneği iş birliğiyle 24 – 25 Nisan 2017 tarihleri arasında Konya Ramada Otel’de   “Konya 2. Savunma Sanayi Zirvesi ve Tedarikçi Günleri” organize edilecektir.
Ülkemizde milli savunma sanayinin geliştirilmesi yerli tedarikçi oranının artırılması amacı ile savunma sanayi üretici firmaları ve bölgemiz firmalarını bir araya geleceği ve üretmiş olduğu ürünlerin sergilene bileceği ve ikili iş görüşmelerinin yapılacağı bir etkinlik organize edilecektir.
Organizasyona, Ana Yüklenici firmalarımız Alt Yüklenici firmalarımız hali hazırda savunma ve havacılık sanayisine üretim ve tedarik sağlayan ve bu potansiyele sahip olduğunu düşünen firmalarımız davetlidir.
Program iki aşamadan oluşacaktır:
1) Konferans: Kurum temsilcilerinin yer alacağı Konya 2. Savunma Sanayi Zirvesi ve Tedarikçi Günleri’nde her kuruma sunum yapmaları, ticari ortaklık kurmak isteyen firmalarımızda hangi özelliklerin olması gerektiği ile ilgili bilgilendirmeler yapmaları için söz verilecektir.
2) Sergi Alanı ve İkili İş Görüşmeleri: Savunma ve Havacılık Endüstrisi Zirvesi programına katılım sağlayan ana yüklenici her bir firmanın ve üyelerimizden katılım sağlayıp stant talep eden firmalarımızın ürünleri sergi alanında yer alacaktır. Aynı zamanda, ikili iş görüşmeleri firmaların stantlarında gerçekleşecektir.
Katılmak isteyen, stant ve ikili iş görüşmeleri talep eden üyelerimizin www.savunma.kso.org.tr sitesinde yer alan katılım formunu doldurmaları gerekmektedir.
Tarih: 24 – 25 Nisan 2017
Saat: 10.30 – 17.00
Yer: Ramada Otel
İkili Görüşmeler (Görüşülecek Her Firma İçin): 100 TL
Stand Bedeli: 1000 TL
 
http://savunma.kso.org.tr/
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.