Büsan

2019-01-24
Dolar: 5.2962Kur Artı
Euro: 6.037Kur Artı
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Traktör Pazarı Görüşmeleri

Traktör Pazarı Görüşmeleri


Mevlana Kalkınma Ajansı ve Konya Ticaret Odası, Konya sanayisinin ihracat hacmini geliştirmek üzere Traktör Aksesuar ve Yedek Parça sektörüyle alakalı satın alma heyetini Konya tedarikçileriyle buluşturmaya yönelik bir program gerçekleştirecek.
 
Traktör üretiminde önemli pazar payına sahip olan alım heyetinin katılımıyla gerçekleşecek görüşmelerde ana sanayi firmaları ile Konyalı tedarikçilerin bir araya getirilerek iş birliği imkânlarının aranacağı bir etkinlik olması planlanmaktadır. Traktör pazarını çok yakından ilgilendiren ikili iş görüşmeleri programı 27-28 Eylül 2017 tarihleri arasında Bayır Diamond Otel’de yapılacak.

Gerçekleştirilecek olan ikili iş görüşmeleri ile ilgili bilgi veren Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreter V. Savaş ÜLGER, “Ajansımız ve Konya Ticaret Odası işbirliği ile gerçekleştirilecek olan ikili iş görüşmelerine 8 ayrı ülke ve 16 firmadan oluşan alım heyeti katılım sağlayacak. Program kapsamında, Konya’da traktör ve yedek parça imalatı yapan tedarikçilerimizle yurtdışından gelecek alım heyeti arasında yeni işbirliklerinin oluşması en büyük temennimizdir. Ülkemizin tahıl ambarı olarak nitelenen şehrimiz, tarım alet ve makineleri sanayisinde de ülkemizde söz sahibi konumunda yer almaktadır. Bunda en büyük pay, şartlar ne olursa olsun üretimden ve ihracattan vazgeçmeyen Konya sanayicisinindir. Biçerdöver, gübre dağıtma makinesi, ekim makinesi ve seyyar süt sağım makinesi üretiminde Türkiye 1.’si, traktör, pulluk ve su pompası üretiminde ise Türkiye 2.si olan şehrimiz aynı zamanda Türkiye tarım alet ve makine sektörünün % 65’ine sahiptir. Konya tarım makinaları sektöründe faaliyet gösteren imalatçıların % 60’tan fazlasının ihracat yapması şehrimizin ihracatına da büyük katkılar sağlamaktadır. Mevlana Kalkınma Ajansı olarak, iki gün sürecek ve sektörü hareketlendirmesini umut ettiğimiz bu önemli programa sektörde faaliyet gösteren tüm Konyalı sanayicilerimizi bekliyoruz” dedi.

Ayrıntılı bilgi: http://www.mevka.org.tr/Haber.asp?Dil=0&pid=2186
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.