Büsan

2022-10-02
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Web Sitesi Kullanımı

Web Sitesi Kullanımı


BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ WEB SİTESİ İLGİLİ SIK SORULAN SORULAR


Soru 1. Bu web sitesine firmamı eklemek istiyorum nasıl yapmalıyım?

Bu web sitesinde bulunan firmalar Büsan Organize Sanayi yönetimine kayıtlı firmalardır. Büsan dışından bir firma rehbere eklenmez. Sitede Firma Ekle diye bir bölüm yoktur. Büsan için ürün yada hizmet satmak istiyorsanız "Ne Nerede" uygulamasına katılabilirsiniz.

 


Soru 2. Sitede bulunan firmalara hizmet yada ürün satmak istiyorum?

Ne Nerede uygulaması Büsan Sanayi esnafına ürün yada hizmet satmak isteyen firmaların bulunduğu bölümdür. Bu bölüme eklenecek olan firmaların sattığı ürün yada hizmetin piyasa değerinden daha uygun fiyatlı olması gerekir. (Detaylar için "BİLGİ BANKASI" menüsünü kullanabilirsiniz.)Soru 3. Reklam alanlarına reklam vermek istiyorum nasıl kayıt yaptırırım ve ücret ne kadar?

Sitemizde bulunan reklam alanları bulunduğu noktaya ve gösterim sayısına göre fiyatta farklılık gösterir. Net fiyatları öğrenmek için reklam alanlarında bulunan Reklam Rezervasyon alanındaki formu doldurun.Soru 4. İş arıyorum sitenizden nasıl faydalanabilirim?

Büsan firmalarının personel alımlarına ait ilanları sitenin ilanlar bölümünde bulunmaktadır. Dilerseniz ilgili firmanın iletişim bilgilerini kullanabilir dilerseniz yönetime mesaj atabilir yada irtibata geçebilirsiniz.

 

 

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.