Büsan

2019-01-24
Dolar: 5.2972Kur Artı
Euro: 6.0384Kur Artı
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Yabancı Ortaklı/ Sermayeli Firmaların Dikkatine

Yabancı Ortaklı/ Sermayeli Firmaların Dikkatine


Sayın Büsan Sanayicilerimiz;

İlimizde yer alan yabancı sermayeli firmalarla iletişim konusunda Mevlana Kalkınma Ajansının daha etkin hareket etmesi, ilgili faaliyetleri hakkında bilgilendirmesi ve Aralık ayında düzenlemeyi planladığı “Konya Yabancı Ortaklı/Sermayeli Firmalar Buluşması” programına da davet etmek adına şirket ortaklık yapısında, oranı ne olursa olsun, yabancı sahip/ortak bulunan firmalarımıza ulaşmak adına aşağıdaki bilgileri 08 Aralık 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar info@busanorganizesanayi.comkonyaydo@mevka.org.tr adreslerine mail yoluyla iletmelerinizi rica ederiz.

KONYA YABANCI ORTAKLI/SERMAYELİ FİRMALAR ÇALIŞMASI

5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun çerçevesinde her ilde Yatırım Destek Ofisleri teşkil edilmiştir. İlimizde ise Mevlana Kalkınma Ajansı bünyesinde Konya Yatırım Destek Ofisi faaliyet göstermektedir. Ayrıca, 27/08/2014 tarihinde 29101 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Kalkınma Ajansları Yatırım Destek Ofisleri Yönetmeliği yayımlanmıştır. İlgili mevzuatlarda Yatırım Destek Ofislerine, özel kesimdeki yerli ve yabancı yatırımcıların kamu kurum ve kuruluşlarının görev ve yetki alanına giren izin ve ruhsat işlemleri ile  diğer idarî iş ve işlemlerini ajans yönetim kurulu adına tek elden takip ve koordine etmek görevi de verilmiştir.
            Ekonomi Bakanlığı’nın verilerine göre ise 30/06/2017 sonu itibariyle Konya’da 256 adet yabancı sermayeli firma bulunmaktadır.
Bu vesile ile ilimizde yer alan yabancı sermayeli firmalarla iletişim konusunda Mevlana Kalkınma Ajansının daha etkin hareket etmesi, ilgili faaliyetleri hakkında bilgilendirmesi ve Aralık ayında düzenlemeyi planladığı “Konya Yabancı Ortaklı/Sermayeli Firmalar Buluşması” programına da davet etmek adına şirket ortaklık yapısında, oranı ne olursa olsun, yabancı sahip/ortak bulunan firmalarımızın aşağıdaki bilgileri 08 Aralık 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar info@busanorganizesanayi.comkonyaydo@mevka.org.tr adreslerine mail yoluyla iletmelerinizi rica ederiz.

 
Firma Adı:
Sektörü:
Yabancı Sahip/Ortak Ülkesi/Ülkeleri:
Adres:
Telefon:
Mail:
Şirket Yetkilisi:
Şirket Yetkilisi Mail:
 
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.