Büsan

2022-10-02
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Yangın Söndürücü Bakım ve Dolumu

Yangın Söndürücü Bakım ve Dolumu


SELÇUKLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KİMYA TEKNOLOJİLERİ ALANI YANGIN SÖNDÜRÜCÜ BAKIM VE DOLUM TESİSİ

Okulumuz Kimya Teknolojisi Alanı eğitim öğretim faaliyetlerinin yanı sıra uzun yıllardan beri sürdürdüğü üretim faaliyetlerine pandemi dönemiyle hız kazandırmıştır. Bakanlık onaylı SELTEM arkası ile sıvı el sabunu, el sabunu köpüğü, yüzey temizleyiciler, genel temizlik ürünleri, kolonya, duş jeli ve şampuan; ayrıca özellikle pandemi döneminde ortaya çıkan ihtiyaca yönelik ortam dezenfektanı ve el dezenfektanı üretimi yaparak ilimiz ve bölgesinde yüksek kapasite, kalite ve satışıyla lider konumdadır.

Ürünlerimiz Meram Tıp Fakültesi, Beyhekim Hastanesi, Konya Adliyesi, Açık ve Kapalı cezaevleri, Emniyet Müdürlüğümüz, İl- ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz başta olmak üzere bütün kamu kurum ve halkımız tarafından güvenle kullanılmaktadır.


2020-2021 yılında proje ve çalışmalarıyla bir Ar-ge merkezi olarak seçilen okulumuzun Kimya Teknolojileri Alanı olarak Ar-ge çalışmaları kapsamında yukarıdaki faaliyetlere ek olarak 2021-2022 eğitim öğretim yılına yeni fikir ve projeleriyle başlamış olup kısa zamanda bu projelerden bir kısmını faaliyete dönüştürmeyi başarmıştır. Projelerimizden biri olan yangın söndürme cihazları dolum ve bakım faaliyetleri için gerekli ruhsat, izin ve belgeleri alarak faaliyete hazır duruma getirmiş bulunmaktayız. Bu süreçte öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin de gerekli eğitimleri tamamlanarak sertifikalandırılmıştır. Türkiye’de döner sermaye kapsamında bu alanda ilk faaliyet gösterecek okul olmanın haklı gururunu taşımaktayız.
Tesisimizde Kuru Kimyevi Tozlu, Sentetik Esaslı Köpüklü, Protein Esaslı Köpüklü, AFFF Köpüklü, Karbondioksitli Köpüklü YangınSöndürme Cihazları dolum ve bakım hizmetleri; ayrıca davlumbazlı yangın söndürme sistemlerinin kurulum ve bakımları gerçekleştirilmektedir.

İLETİŞİM : SELÇUKLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
ADRES: DUMLUPINAR MAH. YENİ İSTANBUL CAD. NO:73/1 SELÇUKLU KONYA
E posta: selcukluteknikeml@gmail.com
Yetkili: Kimya Teknolojileri Alan Şefi Ali ELTAŞ 0506 239 98 49

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.