Büsan

2019-03-20
Dolar: 5.4807Kur Artı
Euro: 6.2205Kur Eksi
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Yapı Denetimi Hakkında Duyurudur

Yapı Denetimi Hakkında Duyurudur


Karatay Kaymakamlığı tarafından gönderilen, Konya Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün 31.05.2017 tarihli ve 7599 sayılı yazısıdır. Yapı Denetimi Uygulama Yönetmeliğinin Yapı Denetim Kuruluşunun Görev ve Sorumlulukları başlıklı 5.maddesinin dördüncü fıkrasının (I) bendindeki hükmü, 3194 Sayılı İmar Kanununun Ruhsatsız veya Ruhsat ve Eklerine Aykırı olarak Balşanan Yapılar Başlıklı 32.Maddesindeki hükümle ilişki oluşturduğu, yapı denetim kuruluşları tarafından ruhsat ve eklerine aykırı imalat yapıldığı belirlenerek aykırılığın giderilmesi için müteahhitine süre verildiği durumlarda idarelerce gerçekleştirilecek işlemlerde tereddütler yaşandığı beritilerek aykırılığın giderilmesine ilişkin müteahhide verilen sürenin beklenip beklenmeyeceği hususunda Valiliğimizden (Çevre ve Şehircilik Bakanlığından görüş talep edilmiş olup Çevre ve Şehircilik Bakanlığının görüşü ekte gönderilmiştir.

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.