Büsan

2021-06-15
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Duyurular >> MEVKA 2021 Teknik Destek Programı

MEVKA 2021 Teknik Destek Programı


Konya için özel sektör tarafından yapılması uygun olabilecek yatırım projesi konuları ile ilgili Ajansımız Teknik Destek Programı kapsamında ön fizibilite raporları hazırlanmasını destekleyecektir. Bu bağlamda, il ve ilçe özelinde, belirli bir ürün/hizmet/alanla ilgili spesifik yatırım projesi olabilecek başlıklar ile ilgili rapor hazırlatmak isterseniz, bu desteğe başvuru yapabilirsiniz. Yatırım ön fizibilite konularında, konaklama veya turizm sektörü gibi bir öneri yerine; 5 yıldızlı otel yatırımı gibi daha somut ve yatırıma uygun konuları içeren başvurular beklenmektedir.). Bu vesile ile il ve ilçemize yatırımcı çekme konusunda da, yatırımcı adaylarına hazır dokümanlar sunulabilecektir.

 

Limitler dahilinde bu raporların hazırlatılması ile ilgili bütçe Ajansımız tarafından karşılanmaktadır. Mayıs-Haziran dönemi Teknik Destek proje başvuruları 30 Haziran 2021’e kadar kabul edilecektir.

 

Program hakkında detaylı bilgi almak için linki tıklayınız: https://www.mevka.org.tr/Page.asp?Dil=0&pid=2924 (özellikle başvuru rehberinin ve başvuruya karar verildiğinde sitedeki ekli dosyaların incelenmesi önem arz etmektedir.)Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.