Büsan

2024-06-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Duyurular >> Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İleti Onay Formu

Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İleti Onay Formu


TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ ONAY FORMU
 
Bu formun onaylanması ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim  ve Ticari Elektronik  İletiler Hakkında yönetmelik kapsamında S.S. Büsan Özel Organizeli Toplu İşyeri Site İşletme Kooperatifi tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla, tarafıma her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, kampanya, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, üyelik işlemleri, yükümlülük bildirimi veya temenni amacıyla, şirketimizle paylaşmış olduğunuz iletişim kanallarına; SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler gönderilmesini kabul etmektesiniz.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğinize tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak aydınlatılmış açık rızanız ile tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyor musunuz?
 
 EVET, ONAY VERİYORUM.
 
 HAYIR, ONAY VERMİYORUM.
 
 
Tarih:……/……./……….
Ad-Soyad-İmza


(İletişim bilgileriniz) 
 
 
 
*Ticari ve Elektronik İleti İzninizi kaldırmak için ilgili iletişim kanallarından şirketimize bildirim ve talepte bulunabilirsiniz.
Ekte bulunan belgeyi doldurarak busanyonetim@hotmail.com veya info@busanorganizesanayi.com adresine mail atmanız gerekmektedir.

 
 
 
 

Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.