Büsan

2024-07-14
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Altunyaldız ve Hançerli Büsanı ziyaret etti

Altunyaldız ve Hançerli Büsanı ziyaret etti


TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Ak Parti Konya İl Başkan Mehmet Genç ve beraberindeki heyet Büsan Özel Organize Sanayi'nde kahvaltıda bir araya geldi. BÜSAN Sanayici ve İşadamları Derneği (BÜS•SİAD) ve BÜSAN Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim AZMAN, Başkan Yardımcıları ile sanayiciler bulundu.

Mehmet Hançerli Büsan Sanayi’nin Konya’nın kalbi ve gururu olduğunu, sorunlarının anında çözümü için her zaman sanayinin yanında olacağını dile getirdi.

Ziya Altunyaldız 16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa Değişikliği Referandumu hakkında bilgi verdi. Altunyaldız; “SKM çalışmalarımız kapsamında BÜSAN’da misafir olduk. Son derece müteveccih bir tavırla kıymetli hemşehrilerimiz bizi karşıladılar. Son derece verimli bir çalışma yaptığımızı düşünüyorum. Bu çalışma kapsamında özellikle 16 Nisan halk oylamasına dönük düşüncelerimizi, görüşlerimizi ve ülkemiz için önemini paylaştık. Ülkemiz için şu açıdan önemliydi; bir üretim merkezindeyiz, bir ticaret merkezindeyiz. Üretici istikrar ister, ticaret öngörülebilirlik ister, sürdürülebilir bir düzen ister. BÜSAN’da yapılan üretimlerin muhtelif sorunları, çözüm önerileri, vizyonu ve biz yapabileceklerimizi paylaştık. Bu kapsamda istişarelerimiz oldu. Rekabetçiliğin, üretimin, ihracatın artmasına dönük belli başlı projeler konuştuk. İnşallah önümüzdeki dönemde onların takipçisi olacağız” dedi.

Büsan Başkanı İbrahim Azman, sanayide üretimin büyük bir inanç ve birlikle devam ettiğini anlattı. “Şu an Büsan’ın ve çevresinin en acil ihtiyacının itfaiye olduğunu dile getirdi. İtfaiye Daire Başkanımız çağrımıza kulak verdi ve yakın zamanda itfaiye merkezimize kavuşmayı bekliyoruz. Büyükşehir Belediyemiz Mayıs gibi sosyal tesisimize başlanacağını bildirdi” dedi. Milletvekili Altunyaldız ve Karatay Belediye Başkanı Hançerli bu konunun en kısa sürede neticeye bağlanması için gerekli girişimleri yapacaklarını söylediler. Ardından sanayicilerin Sivil havaalanı, demiryolu ulaşımı, Konya’dan denize en hızlı ulaşımı konusu, gümrük sorunları, senet ölçüsünden, karekod uygulamalarına geçilmesi ve çevre düzenlemesine kadar pek çok sorunu dile getirdiler.

Heyet daha sonra TC Sağlık Bakanlığı Karatay 7 No'lu Büsan Beyşehirliler Yapıcı Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu (UMKE) ve 79 No'lu BÜSAN Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret etti. Doktorlarla ve sağlık çalışanlarıyla görüşüldü. Azman; sanayide sağlık problemlerine anında müdahale edilebilmesinin hayati önem taşıdığını anlattı. Sağlık merkezinin ardından Büsan Mesleki Eğitim Merkezi ziyaret edildi. Okul müdürü Mehmet Çorak’tan okul hakkında bilgi alındı ve derslikler gezildi. Atölye kurulması ve sanayi okul işbirliğinin sağlanması ara eleman yetiştirilmesi konusunda bilgi verildi. 
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.