Büsan

2024-04-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Bilgi İşlem, İletişim

Bilgi İşlem, İletişim


BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ BİLGİ İŞLEM BİRİMİ İLGİLİ SIK SORULAN SORULAR

Soru 1.
Toplu atılan sms veya mail benim firmaya gelmiyor. Neden?

Firmaları tanıtım için kendilerine dağıtılan form eksik doldurulmuş veya kullanmadığınız bir mail adresi yazılmış olabilir. Yönetim bilgi işlem birimini arayarak mail adresinizi teyit edebilirsiniz.Soru 2. Kayıtlı mail adresimin doğru olduğunu düşünüyorum. Problem ne olabilir?

Yönetimin gönderdiği mail ya önemsiz kutusuna düşüyor veya kullanıcının virüs programından dolayı engelleniyor olabilir. Sisteminizi koruyan 3.parti uygulamaların koruma ayarlarını kontrol ediniz.Soru 3. Sanayinin tamamına duyurulacak duyurular (cenaze, düğün, toplantı vs.) nasıl duyuracağız?

Büsan Yönetime 0332 345 01 35 no'lu telefona bilgi verdiğiniz zaman yayınlamaya uygun bildiriler sistemimiz tarafından üyelerimize duyurulur.Soru 4. Web sitesinden yararlanmak ücretli midir?

Büsan Özel Organize Sanayi resmi web sitesi olan (http://www.busanorganizesanayi.com ) da reklam alanları dışındaki tüm firma tanıtım kısımları, eleman ve ikinci el alım satım sistemi gibi yerlerin tamamı Büsan sanayi üyelerine ücretsizdir. Ücretli bölümlerin gelirler Büsan Yöneticiliğine gelir olarak aktarılır.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.