Büsan

2024-06-12
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Büsan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu için İmzalar Atıldı

Büsan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu için İmzalar Atıldı


Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim AZMAN'ın ve yönetim kurulu üylerinin yaklaşık 22 bin kişiye istihdam sağlayan Büsan Sanayisinin ihtiyaç duyduğu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu için sarfettikleri yoğun çalışmalar ve görüşmeler sonucunda 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu yapılıyor.

Büsan Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim AZMAN'ın sanayimize 112  Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna ihtiyacı var diyerek başlattığı proje sonucunda;

Arsasının Karatay Belediyesinin temin ettiği ve inşaatının hayırsever Beyşehirliler Demir Çelik tarafından  karşılanacağı 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda son aşamaya gelindi. Yapılan projede 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nun adı T.C Sağlık Bakanlığı Karatay 7 Nolu BÜSAN Beyşehirliler Yapıcı Acil Sağlık Hizmelteri İstasyonu olarak belirlendi. 

Acil Sağlık Hizmelteri İstasyonu için Konya Valiliğinde yapılan toplantıda Konya Valisi Sayın Muammer EROL, Karatay Belediyesi Başkanı Sayın Mehmet HANÇERLİ, İl Sağlık Müdürü Yard. Doç Dr. Hasan KÜÇÜKKENDİRCİ, Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim AZMAN ve Beyşehirliler Demir Çelik Yönetimi Yaşar YAPICI, ALi YAPICI, Hasan YAPICI katıldılar.

Yapılan toplantıda İl Sağlık Müdürü Yard. Doç Dr. Hasan Küçükkendirci Büsan Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanına, Karatay Beldiyesine ve Beyşehirliler Demir Çelik'e yapılacak olan Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu için teşekkür etti. Karatay Belediyesi Başkanı Mehmet Hançerli Büsan sanayisine hayırlı olması belirtti Beyşehirliler Demir Çelik inşaatının en kısa zamanda tamamlayıp açılışında hep birlikte olmayı temenni etti. Konya Valisi Muammer Erol ise Karatay Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü, Büsan Sanayi Yönetimi ve Beyşehirliler Grubun hep birlikte bir ihtiyacı gidermek adına gayret içerisinde olduklarını ve zamanla yarışılan sağlık hizmetlerinde bu tip istasyonların kurumu güçlendiren yapılar olduğunu belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

Büsan Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim AZMAN Konya Valisi Muammer EROL'a, Konya Büyükşehir Belediyesi'ne, İl Sağlık Müdürlüğü'ne, Karatay Belediyesi'ne ve Beyşehirliler Demir Çelik'e teşekkürlerini sundu.YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.