Büsan

2024-06-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Büsan Ayrıcalıkları

Büsan Ayrıcalıkları


Büsan sanayi Sitesi Yöneticiliği, Sanayi güvenliğini sağlamak için 2002 yılından itibaren kendi bünyesinde oluşturduğu özel güvenlik kadrosuyla güvenliği sağlamaktadır. Sanayimizin güvenliğini sağlamak için 1 güvenlik müdürü, 3 vardiya amiri olmak üzere 30 kişilik güvenlik görevlisi ekibiyle çalışmaktadır. Fiziki tedbir olarak 3 ana girişe güvenlik noktası ve sanayinin 8 önemli noktasına güvenlik kulübeleri konulmuştur. 

Gerekli yerlere tel örgüler çekilmiş, sokak başlarına ve cadde girişlerine güvenlik için demir kapılar yaptırılmıştır. Sanayimiz içerisinde güvenlik amaçlı, 48 gerekli noktaya, gece görüşlü kamera ve 9 adet mobese kamera konuılarak 24 saat izlenmektedir.

Türk telekom fiber optik alt yapısı kullanılarak yönetim binamıza izleme merkezi kurulmuştur. Büsan Özel Organize Sanayi Konya `nın Ticari hareketliliğin olduğu bir merkez olmuştur. Tüm finans Kurumları, bankalar, restoranlar ve marketlerin olduğu bir cazibe merkezi olmuştur.
YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.