Büsan

2024-06-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> Büsan'da Kan Bağışı

Büsan'da Kan Bağışı


Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi Yöneticiliği ve Türk Kızılayı’nın işbirliği ile kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi Yöneticiliğinin personeli, sanayi esnafı ve firma çalışanlarının yoğun katılımıyla Cuma çıkışında kan bağışı kampanyası gerçekleşti.

Kanın vücudumuz için en önemli görevlerinden biri akciğerlerden dokulara gerekli oksijeni taşımaktır. 70 kg ağırlığında yetişkin bir insanda oksijenin dokulara taşınması için ortalama 5 lt kan gerekmektedir. Kanın tedariki sadece insandan yapılabildiği için hayati derecede önemi vardır.

İnsanın ihtiyaç duyduğu kanı yine insandan almak için Türk Kızılayı’nın düzenlemiş olduğu kan bağışı kampanyası Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi Yöneticiliğinde daha önceden gerçekleştirilmişti. Kan bağışının yoğun ilgi görmesinden dolayı ikincisi Büsan Sanayi Camisinde Cuma günü gerçekleştirilmiş ve sanayicinin yoğun ilgisiyle karşılaşmıştır.

Büsan Özel Organize Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim AZMAN, kan bağışının hayat kurtarmada çok önemli bir rolü olduğunu belirtirken kan bağışında bulunan Büsan sanayisinin esnafına, çalışanlarına ve Türk Kızılay’ına teşekkürlerini sundu.

Büsanda gerçekleşen kan bağışı yreel basında da yer aldı. 

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.