Büsan

2024-06-13
Dolar: 0
Euro: 0
reklamalani1
Reklam Rezervasyon

HABERLER

DUYURULAR

Sanal Tur
nenerede
Son Güncelleme:
Alış(TL)
Satış(TL)
Reklam Rezervasyon reklamalan3
Haberler >> BÜSAN SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ

BÜSAN SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ


BÜS-SİAD 04.07.2008 tarihinde Büsan Organize Sanayi kurucuları ve sanayi mensubu işadamları tarafından Konya ve Konya `lı sanayicinin haklarının savunucusu olan sivil bir toplum örgütü olmak amacı ile kurulmuştur.

Öncelikli hedefleri arasında, ülke ekonomisi için doğru yatırımlar yaptırmak adına sanayi esnafı ile yardımlaşma ve dayanışma esas alınmıştır. Sosyal faaliyetin olmadığı yerde iş hayatınında olmayacağı düşücesi ile, sanayi esnafının her fırsatta birlikteliğini sağlamak ve birlikte çeşitli faaliyetler yapılarak ekonomik, sosyal ve kültürel birlikteliğin sağlanması ilkeleri arasındadır.

Sanayi esnafı ve Büsan Sanayi `nin geleceği için mali, teknik, hukuki, resmi ve her konuda, en önemlisi Konya ekonomisinin daha sağlam yatırımlarla daha sağlam hale getirmek için ülke sevdalısı ve girişimci iş adamlarının gönül verdiği bir yapılanmadır.

Üreten bir ülke için lider bir sanayi..


BÜS-SİAD Faaliyetleri

• Dernek tarafından 10641 sokak içinde bulunan Mescidin Sıva tamir bakımı ve tadilatı yapılıp iç kısmı da yeniden dekore edilerek açılmıştır.
• Dernek Tarafından Büsan sanayi Camisinin ses sistemleri tamamı yenilenmiştir.
• Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe belediye başkanları ile toplantı düzenlendi, Büsan Sorunları ve Konya’nın ticari geleceği hakkında konuşuldu. Büsan Sanayi Sitemizin Türkiye de emsali bulunan özel organize sanayi (Ostim, İstoş gibi) organize sanayi müdürlüğü yapılması için yönetim binamızda Büyükşehir Belediye Başkanı, 2 Konya milletvekili ve 3 merkez ilçe belediye başkanı davet edilerek istişare toplantısı yapılmıştır. Toplantı sonrası gerekli girişimlerin birlikte yapılmasına karar verilmiştir.
• Türk kızılayı ile ortaklaşa büsan sanayisinde 2 defa kan bağışı kampanyası düzenlenmiştir.
• Sanayicilerimiz ile Vali Bey, Cumhuriyet Başsavcısı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı, Karatay Belediye Başkanı, Selçuklu Belediye Başkanı, Meram Belediye Başkanı ve Konya Milletvekillerinin buluştuğu bir kahvaltı programı BÜSSİAD tarafından organize edilmiş ve sanayimizin sorunları görüşülmüştür. 
• Büsan tanıtım kitabı ve güvenlikler için güvenlik el kitabı yaptırmıştır
• Büsan cami cevre düzeni yapılmış olup yeni ağaçlandırma söğüt ve ıhlamur dikilmiştir.

KONYA BÜSAN SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ
Adres: Fevzi Çakmak Mh. Kosgeb Cd. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36
Tel: 0332 3450134-35
Selçuk Vergi Dairesi No: 577 052 33 89
İş Bankası Büsan Şubesi 
Hesap No: 4505-3232320
İban No: TR54 0006 4000 0014 5053 2323 20

YORUM YAZ
Ad Soyad :
Yorum Başlığı :
Yorum :
Büsan Sanayi
İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan Özel Organize Sanayi Sit. Kosgeb Cad. 10641. Sokak (1. Sokak) No:36 Karatay/Konya

Büsan Yönetim Telefon Numarası:

FAX:+90 332 345 01 35
TEL:+90 332 345 01 34
E-POSTA:info@busanorganizesanayi.com

İletişim Formu (Formu doldurun sizi arayalım)
Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Büsan Sanayi Logo
BÜSAN ORGANİZE SANAYİ © ALL RIGHT RESERVED 2014 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Site en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntülenmektedir.
Sektörün en iyi proje tasarım firması SHM Grup Medya Reklam Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiştir
Yönetim site içeriğinde adı geçen firmaların ve yayınladıkları telefon numaraları adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup Büsan yönetimi editörleri tarafından onaylandıktan sonra
sitede yayınlanmaktadır. Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.